Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
:pos: Ај сите над аватрачето пишете Male/Female не иде веќе вака :)

Иначе atanase сигурно ги имаш тестовите беа закачени тука, тие слики од тест што беа, ако ги немаш кажи ќе ги побарам низ форумов ме мрзи да ги аплоудирам пак :)
Аха ок ги имам тие ... Тоа е ланскиот испит или?
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
:pos: Ај сите над аватрачето пишете Male/Female не иде веќе вака :)

Иначе atanase сигурно ги имаш тестовите беа закачени тука, тие слики од тест што беа, ако ги немаш кажи ќе ги побарам низ форумов ме мрзи да ги аплоудирам пак :)
ја ги неам, иначе мислам дека поише би ти се исплатило да го уплоудираш па него да ги бараш.... мое мислење
 
Член од
22 мај 2009
Мислења
44
Поени од реакции
0
aj ve molam nekoj ako znae za ispitot MARKETING MENADZMENT kakov e....crtki, nabrojuvanki treba ili na sto najmnogu da se obrati vnimanie?
Ima li nekoj sto znae?
Tnx.
 
Член од
22 мај 2008
Мислења
83
Поени од реакции
6
Има резултати Е-бизнис од испитот и од тие само по еден колоквиум што полагаа... резултатите по крш амин! Да не има некој информација од сигурни извори со колку ќе се поминува?!
 
Член од
6 март 2010
Мислења
30
Поени од реакции
0
Има резултати Е-бизнис од испитот и од тие само по еден колоквиум што полагаа... резултатите по крш амин! Да не има некој информација од сигурни извори со колку ќе се поминува?!
Jas go prasav Mijalce so kolku se pominuva, mi rece 50% znaci 30 boda e granicata :)
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
А оцени, знае некој кога ќе се впишуваат ? (е-бизнис)
 

tomsaso

Пемпере
Член од
10 септември 2005
Мислења
1.387
Поени од реакции
339
Дали некој знае некој што држи приватни часови (спремање) за осигурвање на економски ? Пратете ми мобилен/име во ПП.
фала
 
Член од
22 мај 2009
Мислења
44
Поени од реакции
0
aj ve molam nekoj ako znae za ispitot MARKETING MENADZMENT kakov e....crtki, nabrojuvanki treba ili na sto najmnogu da se obrati vnimanie?
Ima li nekoj sto znae?
Tnx.

SOMEBODY ????
 
Член од
14 мај 2010
Мислења
110
Поени од реакции
19
Aj nekoj kolega neka kaze so treba da se uci statistika od 14 tema - Analiza na vremenski serii?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom