Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.996
Поени од реакции
5.622
Мислам дека работи факултетот и во сабота :)
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Ajde пишете список да проверам за цела кајгана... хахаха... јас ќе идам, па кој сака нека ми пише порака со име и презиме или тука на форум ќе му проверам :)
kolega ti pisav na profilot...vidi pa prati mi poraka ako ne ti e tesko..FALA
 

tomsaso

Пемпере
Член од
10 септември 2005
Мислења
1.387
Поени од реакции
339
Инаку вчера на царинска, професорт не искритикува дека многу плукаме по институциите(факултетот конкретно) по форуми(кајгана конкретно).

Така да читан е доста форумуф па поставувајте му прашања на професори тука :vozbud::vozbud::vozbud::pos2::pos2::pos2:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.996
Поени од реакции
5.622
Што е плукан, еве јас нонстоп ги фалам, ваков факултет... па би ни завиделе и Харвард, Оксфорд, МИТ и остали (да не зборувам за нашиве банана приватни факултети, т.е. печатници за дипломи) за тоа колку се посветени студентите од УКИМ... и едно прашање имам, кога ќе ни ја постават елката да се порадуваме на новава година...
 
Член од
22 август 2009
Мислења
124
Поени од реакции
13
dali nekoj znae od koga e prijavuvanje za januarska ispitna sesija i od koj datum ke zapocne? i koga e zakazam menadzment ispitot?
 
Член од
27 октомври 2009
Мислења
37
Поени од реакции
0
Што е плукан, еве јас нонстоп ги фалам, ваков факултет... па би ни завиделе и Харвард, Оксфорд, МИТ и остали (да не зборувам за нашиве банана приватни факултети, т.е. печатници за дипломи) за тоа колку се посветени студентите од УКИМ... и едно прашање имам, кога ќе ни ја постават елката да се порадуваме на новава година...
Елка ??? кај ке има елка ?? -- зашо не ми текнува дека лани имаше елка или немаше ?
 
Член од
26 октомври 2009
Мислења
172
Поени од реакции
38
Инаку вчера на царинска, професорт не искритикува дека многу плукаме по институциите(факултетот конкретно) по форуми(кајгана конкретно).

Така да читан е доста форумуф па поставувајте му прашања на професори тука :vozbud::vozbud::vozbud::pos2::pos2::pos2:
Јас би сакала да ја прашам професорката кога полагаме однесување на потрошувачи зошто изглеа никој не знае од форумџииве :pos2:
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Да бе, го читаат и лани Трговско право професорот го спомна форумот нешто...

А финансиско сметководство има ли резултати?
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Ај ако сака некој од постариве колеги да ми каже професорот Таки на усно дали прашува тешки прашања? И може ли ако сакаме да направиме и стручен труд за додатни поени и да одиме на усно? ФАЛА
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
Инаку вчера на царинска, професорт не искритикува дека многу плукаме по институциите(факултетот конкретно) по форуми(кајгана конкретно).

Така да читан е доста форумуф па поставувајте му прашања на професори тука :vozbud::vozbud::vozbud::pos2::pos2::pos2:
Поздрав до професорите/асистентите кои критикуваат дека се плука по факултетот. Само читајте и после обвинувајте дека плукаме. Нема потреба да превземате нешто, битно читајте...
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.996
Поени од реакции
5.622
Елка ??? кај ке има елка ?? -- зашо не ми текнува дека лани имаше елка или немаше ?
Мислам дека лани немаше, ама пред две години имаше ептен убава елка во центарот на факултетот... се беше украсено, ова она, тинтири минтири :) Нема заебанции бре, економисти сме или што... мора све нај нај :)
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
може некој да ми каже кај треба да се иде за ова систематски што требаше, и до колку саат работат?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom