Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
A prasanjata so povekekraten izbor kolku mozni mozat da bidat tocni? Edno, dve ili site?:toe:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Сите.
А за тие со точно/неточно...само едно ќе е:kesa:
 

*MajA*

I love myself...sometimes I don`t
Член од
22 април 2008
Мислења
215
Поени од реакции
8
Зависи од прашањето, може да има еден точен, два, три, четири па и 5 точни
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Добро фала многу.
Јас се префрлам на прашањата од либро.Таму се ли е точно :uvo:
Аман веќе.Едвај чекам да заврше неделата.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
za prasanjata od libro pretezno se e tocno ali ima nekoi greskicki:pos2: abe tie od koa ke NAUCIS togas citaj si gi:pos2: za PROVERKA xaxaxaa
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
EEEJj ова ке биди јака финта...

и да мора да чекаш 30 мин можиш да земиш да повторуваш од тоа што паѓало(ќе прашаш од тие од 9)

Дали има некој што полага до девет ??? И ако има дали ќе сака да ги напиши прашањата одма кој ќе излези од полагање... од клубот на факултетот...

ако стигниме точно да ги прочитаме ќе знаеме што да повториме во времето меѓу кејсовите и повеќекратниот
ali pak tesko toa...mislam ke ima nekoja finta so knigata ne moze tuku taka da ni ja ostaat i resavajte si xaxaxaxa:pos2: i pak ne kazavte dali NEKOJ ZNAE ILI DALI KAZAL SO KE BIDE SO TOA????
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
Со кое што ќе биде?
pa so KNIGITE kako so ke treba da cekame ako zavrsime porano (a NEMA) xaxa ???ili ke ni gi zemat posle tie dve prasanja? dali kazal neso za toa? za da znam da si napraam nekoja kombinacija xaxaxaxaxaxaxa i taka sum od 11 i pol ... ali prepisuvanje kaj ovoj nikako a?
 
Член од
25 јули 2008
Мислења
53
Поени од реакции
6
Дечки утре нема положување. Ме фати грчна малото прсте на ногата па мислете му ја!!!!!!
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Леле леле колку паники креватеееее.....И ја бев на економски па не паничев волку.Затоа испопаѓав се:pos2:Или ќе положите или ќе паднете.Нема трето.Уствари има,"консултации":):) али не се за сите.:)
Пејте си нешо у себе пред испит,напијте се некој енерџи дринк,прајте некои ритуали за опуштање.Паникава само ви смета.Кршете нога:helou:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.993
Поени од реакции
5.622
Дечки утре нема положување. Ме фати грчна малото прсте на ногата па мислете му ја!!!!!!
Хехе, па штом имаш грч на прстето можда утре ќе скршиш нога :pos:
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
za prasanjata od libro pretezno se e tocno ali ima nekoi greskicki:pos2: abe tie od koa ke NAUCIS togas citaj si gi:pos2: za PROVERKA xaxaxaa
Хехеехе:vozbud::vozbud:Кога ќе биде тоа.Веќе се ми е испомешано во главата,сите цртички.
Ајде сполај ви.
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
pa so KNIGITE kako so ke treba da cekame ako zavrsime porano (a NEMA) xaxa ???ili ke ni gi zemat posle tie dve prasanja? dali kazal neso za toa? za da znam da si napraam nekoja kombinacija xaxaxaxaxaxaxa i taka sum od 11 i pol ... ali prepisuvanje kaj ovoj nikako a?
Ќе кажам мое сфаќање, не мора да биде точно.
Вака, 30 минути ќе полагаме со книгите, после тоа си ги ставаме книгите во ранец и ни го даваат другиот дел што ни е за полагање. А за препишување, како што прочитав погоре, сите сме една иста група, па би требало да биде лесно за препишување. Но се разбира, треба добро да бираме кога ќе препишуваме :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom