GTA IV

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Графички, е подобрена играта со пачот...ама перформансите уште се тиња. Да не знае некој како да избришам 1 Save ? Пошто цело време ме напиња на аутосејв ради тој вториот.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Графички, е подобрена играта со пачот...ама перформансите уште се тиња. Да не знае некој како да избришам 1 Save ? Пошто цело време ме напиња на аутосејв ради тој вториот.
Што е графички подобрено?
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Што е графички подобрено?
Пример, кога паѓа дожд, каков е отсјајот на улицата :) За да даде таков отсјај предходно требаше да биде на Very High, а сега со Medium се постигнува истото
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Овие од Рокстар не се точни :|

Изгледа никој не пробал да игра билијард на тестатура,ебате сензитивитито,зашто не направиле маус комбо...
Шупаци :)
 
Член од
25 март 2006
Мислења
357
Поени од реакции
24
абе тое да беа салам ке ја направеа супер играва ама тое што ке правис.
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Овие од Рокстар не се точни :|

Изгледа никој не пробал да игра билијард на тестатура,ебате сензитивитито,зашто не направиле маус комбо...
Шупаци :)
Кога ќе мрдаш накаде да маваш држи Space :)
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Ај ако може некој да ми даде директен линк од пачот да го пробам и упатство како да го инсталирам.
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.345
Поени од реакции
75
Koga odam na Grand Theft AUTO 4 mi se pojavuva Edna slika i odam play pa mi se pojavuva nesto login to socal club pa odam ok i mi se pojavuva Razor 1911 i nisto posle ne mi se uklucuva igrata ve molam pomognete
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Во сред играње ми се појави плав екран,потоа компјутерот се рестартираше и се врати во нормала,,,,ама не ми е јасно ПЛАВ ЕКРАН? мислите дека нешто ми се заебало ве молам за коментар...Поз
Мене ми се правеше истото. Меѓутоа јас мењав графичка и имав проблеми прво со напајање и со драјвери.
Ако си мењал харвер-графичка можно е да до драјверите. Симни најнови од сајтовите дал на ати или нвидиа.
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Знае некој каде има низ Скопјево да се купи ?
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Знае некој каде има низ Скопјево да се купи ?
Пиратерија ќе пуштат во скоро време да се продава, за оригинал мислам дека нема да има барем подолг период бидејќи пиратеријата е над се.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom