GTA IV

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
...во комплет со 150-200 тројанци и spyware :)
Незнам, не приметив таква работа :). Него, ако ви зеза пачот само пуштете ја играта од поново, и ќе се поправи.


Некој сакаше да плакне очи


[URL=http://imageshack.us] [/URL]

Ve molam kazete mi kako da ja stavam igrata na medium
Ахаххаха. Сите ствари што ти се во Graphics, дотерај ги до пола негде
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Леле се нервирам. Пред да направам формат, со истата конфигурација, играва беше ко подмачкана. Откако направив формат, којзнае што се деси, почна да ми сецка и срања... Чаре ?
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.287
Поени од реакции
314
Леле се нервирам. Пред да направам формат, со истата конфигурација, играва беше ко подмачкана. Откако направив формат, којзнае што се деси, почна да ми сецка и срања... Чаре ?
А зашто воопшто си правел формат..?
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
А зашто воопшто си правел формат..?
Формат праев пошто, кракот за SP1 ме поеба, нејќеше да се стартува компјутерот, нејќеше ни у Safe Mode да влезе, и немав друга опција.
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.287
Поени од реакции
314
Формат праев пошто, кракот за SP1 ме поеба, нејќеше да се стартува компјутерот, нејќеше ни у Safe Mode да влезе, и немав друга опција.

Ок пробај го кракот на FeDOR..Ја тој го иам и неам сеа за сеа проблеми освен тоа со текстурите.. али многу ретко ми се појавува..
 
Член од
13 август 2008
Мислења
827
Поени од реакции
101

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Ок пробај го кракот на ReDOR..Ја тој го иам и неам сеа за сеа проблеми освен тоа со текстурите.. али многу ретко ми се појавува..
Абе све е добро немам никаков проблем, освен тоа што приметувам дека идеше побрзо и без сецкања пред форматот.
 
Член од
13 август 2008
Мислења
827
Поени од реакции
101
jas imam
pentium 4 2,4ghz
768mb ram
40 hdd
ati radeon 9200se
i ja igram nenormalno igrava, samo malku mi secka...
 

krume1995

Гејмер
Член од
2 декември 2008
Мислења
308
Поени од реакции
13
jas imam
pentium 4 2,4ghz
768mb ram
40 hdd
ati radeon 9200se
i ja igram nenormalno igrava, samo malku mi secka...
Како можеш да ја играш играва со 768 мб рам и без core duo процесор ? И малце ти сецка ???????? ај прати скрин ако можеш
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Леле, ги гледам скриншотиве и жал ми е!!!!... Овој виндовс не ми ги чита драјверите за графичка и на секоја игра ерор... сеа ке го форматирам ( за некое време :) ) и ке ја инсталирам...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom