Football Manager и останати Manager игри!

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Ало бре го чита ли некој постов горе!

Зар никој нема сретнато пач за Фифа Менаџер 10!
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Па лани на Фифа Менаџер 2009 направив ТОП тим со ливерпул со формација 433 : Кајт, Торес, Ибрахимович, Џерард, Аквилани и други ама не ги памтам. Значи многу добар состав со многу ѕвезди а Кајт во првата сезона имаше најмогу голови во ЛШ и во Премиер Лига и тоа во ЛШ 33 а во Премиер Лига 78............... Стварно не лажам а сеа на Фифа Менаџер почнав со Вердер и за напад го Земав Пандев и Хант добар пар за напаџачи......... Позз до сите што играат менаџер

Superstarpizza кај мене без пач ми ги има балканските лиги ама без фудбалерите вистински ги има србија, албанија , бугарија , хрватска, црна гора и другите................ Позз

А ако сакате да ја купите ја имате во една видеотека во Центар на "Рекорд" измеѓу Германос и Дал Мат Фуфо (во тој ред од кај германос)............ Позз:smir:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.684
Поени од реакции
43.596
Фифа Менаџер ја играм од 2005 редовно..сепак оваа 10-ката уште не сум ја пробал..А на таа 08-мицата скапував..2025 година стигнав и ми здосади..се непозанти играчи беа..
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Најбољи игра по мене е Фифа Менаџер 2010............... Позз:smir:
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Па лани на Фифа Менаџер 2009 направив ТОП тим со ливерпул со формација 433 : Кајт, Торес, Ибрахимович, Џерард, Аквилани и други ама не ги памтам. Значи многу добар состав со многу ѕвезди а Кајт во првата сезона имаше најмогу голови во ЛШ и во Премиер Лига и тоа во ЛШ 33 а во Премиер Лига 78............... Стварно не лажам а сеа на Фифа Менаџер почнав со Вердер и за напад го Земав Пандев и Хант добар пар за напаџачи......... Позз до сите што играат менаџер

Superstarpizza кај мене без пач ми ги има балканските лиги ама без фудбалерите вистински ги има србија, албанија , бугарија , хрватска, црна гора и другите................ Позз

А ако сакате да ја купите ја имате во една видеотека во Центар на "Рекорд" измеѓу Германос и Дал Мат Фуфо (во тој ред од кај германос)............ Позз:smir:


Абе ако глеаш така оно сите ги има, ама да и ибам тоа, барем посилните екипи да ги направиле од Балканов, а не само Грците и Бугарите!

Иначе ако најдеш некој пач , слободно пуштај по ПП или па тука го акни!:smir:

Liverpool - Man Jun 5-1wow
 

Attachments

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Брат ако најдам пач ке ти пишам по порака........... Позз
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.684
Поени од реакции
43.596
Liverpool - Man Jun 5-1wow
Jбг..тоа е само игра..

Кај мене еднаш Челзи паднаа у 3-та лига :)

Иначе на онаа ланската ми беше глупо,нон-стоп после крајот на сезоната ми удираа клоцата,без разлика на успехот што сум го постигнал со тимот и финансиската состојба..појма неам шо беше финтата,се надевам дека на 10-ката нема да е така..планирам да ја купам во скоро време,ако не пак ќе ја симнам од нет...обавезно :)
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
ма најбоља игра е 10-ката............... Позз:tv::smir:
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Jбг..тоа е само игра..

Кај мене еднаш Челзи паднаа у 3-та лига :)

Иначе на онаа ланската ми беше глупо,нон-стоп после крајот на сезоната ми удираа клоцата,без разлика на успехот што сум го постигнал со тимот и финансиската состојба..појма неам шо беше финтата,се надевам дека на 10-ката нема да е така..планирам да ја купам во скоро време,ако не пак ќе ја симнам од нет...обавезно :)


Ако сакаш да ја играш онлајн со некого, мора да ја купеш, а ако нејкеш симниси ја.
Ама мислам дека ногу поинтересно ке биде да се игра онлајн!!!
Ја сеуште не сум ја купил, зашо неам време, иначе симнаја и играта е ТОП!

Едит: Нема веке откази како на 9-ката, сега и кракуваната си работи перфектно!
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Ако сакаш да ја играш онлајн со некого, мора да ја купеш, а ако нејкеш симниси ја.
Ама мислам дека ногу поинтересно ке биде да се игра онлајн!!!
Ја сеуште не сум ја купил, зашо неам време, иначе симнаја и играта е ТОП!

Едит: Нема веке откази како на 9-ката, сега и кракуваната си работи перфектно!

Абе пица ај кажи за онлине како да играм и како да најдам тој со сакам да играм со него онлајн бтв адд ме нa me2_kajgandzija@hotmail.com............ Позз
 
Член од
23 ноември 2009
Мислења
21
Поени од реакции
0
Друштво знае ли некој во Битола или во Кавадарци каде може да ја најдам Fifa Menager 10 ???
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Абе пица ај кажи за онлине како да играм и како да најдам тој со сакам да играм со него онлајн бтв адд ме нa me2_kajgandzija@hotmail.com............ Позз

Иначе не знам дали ме разбра, ама само ако си купил оригинал игра тугај може да ја играш, “диво“ симнатата не може да се игра онлајн.

Така да џабе да те аднам коа ја ја иам дивата, коа ке ја купам ке те обавестам!
ПС. изглеа у скоро време!
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Абе мене не ми се даваат 1600 денари......... Позз
 
Член од
23 ноември 2009
Мислења
21
Поени од реакции
0
Ej deneska sum vo BITOLA da ne znae nekoj nekoja videoteka za da ja kupam FIFA MENAGER 10 ???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom