Football Manager и останати Manager игри!

Член од
25 декември 2009
Мислења
2
Поени од реакции
0
ako moze nekoj da mi kaze sto e problemot so championsships manager 2010 ja istaliram sve patch imam i se pusta igrava ama odam start new season i mi veli wrong disc go bara originalopt neso a crack imat?? blagodaram odnapred
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
ako moze nekoj da mi kaze sto e problemot so championsships manager 2010 ja istaliram sve patch imam i se pusta igrava ama odam start new season i mi veli wrong disc go bara originalopt neso a crack imat?? blagodaram odnapred

Ако си ја инсталирал преку Power ISO, може не ти е маунтирана или имаш друга игра во Исото!:toe:

Провери со него па пиши!:smir:
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Абе дечки, на друг компјутер кога ќе ја инстелирам Фифа Менаџер 2010 ми вика дека сум немал некој фајл Glx... нешто таму... да не има некој друг таков проблем? некој што знае нека ми каже одма !!! :wink:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Абе дечки, на друг компјутер кога ќе ја инстелирам Фифа Менаџер 2010 ми вика дека сум немал некој фајл Glx... нешто таму... да не има некој друг таков проблем? некој што знае нека ми каже одма !!! :wink:
Мене лани така ми правече 2009 и му направив формат на пцто и ја прими ... можеби е до тоа , но ако не е не знам :toe:
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Абе дечки, на друг компјутер кога ќе ја инстелирам Фифа Менаџер 2010 ми вика дека сум немал некој фајл Glx... нешто таму... да не има некој друг таков проблем? некој што знае нека ми каже одма !!! :wink:
Да не си со оригинална игра бре ти ?:toe:
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
636
Поени од реакции
122
Фифа менаџерите ми се каде каде боље него Football Manager шо е, многу поише опции има, него да не знае некој млади таленти за игрицава? :D (Не зборам за оние што рандом фацки што ги дава наоколу)
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199


Откако ќе ја инстелирам и ја ставам во фајл ок све е тоа ама кога сакам да ја играм и кога ќе кликнам да ја отворам ми пишува ова... сеа кој и-мејли или која : game card ??? Помош !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nesum::nesum::nesum:
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294


Откако ќе ја инстелирам и ја ставам во фајл ок све е тоа ама кога сакам да ја играм и кога ќе кликнам да ја отворам ми пишува ова... сеа кој и-мејли или која : game card ??? Помош !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nesum::nesum::nesum:
најди некој валиден код на интернет сигурно е до тоа
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.652
Поени од реакции
9.866
Да не му се наоѓа на некој случајно некој patch за Football Manager 2008 (освен тој V.0.2 )
Слаб ПЦ иам,а ми се игра некоа менаџер :kesa:
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Некој да дае пач за Фифа Менџер 2008 шо работи. Тапа компјутер иам и не ми ги сака поновиве. Симнав 300 пачови досеа ама на сите пишуе нешто File Corrupt.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.297
Поени од реакции
15.515
Да не има некој патч за Championship Manager 2001/02, што е можно понов.
 

Довичински -

Довичински П.
Член од
26 ноември 2009
Мислења
1.205
Поени од реакции
674
Ajde da tepame sega so sreka :D

--- надополнето ---

Otide titulata :S
 

Kajgana Shop

На врв Bottom