Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
дали некој знае дали ке го пренесуваат олстарот во 5 ипол?знам дека е во сенка на ракометот али не е лошо да се изгледа и тоа..баш ме интерсира кој ке победи во шут за тројки!напред стари!!!:smir:
Ќе има пренос барем јас така читав во весник вчера во 17 часот мислам почнува на МТВ инаку стари ќе прае бели ваа година а ме интересира дали Дончо ќе учествуе у натпреварот у Забивање :tv:ако учествуе ќе има драми:pos2:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Ќе има пренос барем јас така читав во весник вчера во 17 часот мислам почнува на МТВ инаку стари ќе прае бели ваа година а ме интересира дали Дончо ќе учествуе у натпреварот у Забивање :tv:ако учествуе ќе има драми:pos2:
еј ти па каде без дончо??не биди смешен и талик ке биде нормално!

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]ЗЕЛЕН ТИМ: прва петорка: Самарџиев, Браун (Фени), В. Стојановски (Амак), Димитровски, Симиќ (Фершпед); резерви: Фрај (Амак), Миљковиќ (Пелистер), Караџов, Ристиќ (Овче Поле), Ѓуров (Фени), Трајковски (Фершпед), Симоновски (Вардар); тренери: Докузовски (Фершпед Р.), Љутков (Овче Поле).
БЕЛ ТИМ: прва петорка: Врбица Стефанов, Стојановски, Тасовски (Фершпед Р.), Кол, Гоцевски (Фени); резерви: Соколов (МЗТ), Костоски, Николовски (Вардар), Богоев, Чубрило, Д. Стојановски (Амак), Михајловски (Овче Поле); тренери: Рајковиќ (Фени), Лазовски (Амак).
Во натпреварот во шутирање тројки, кој ќе биде одржан меѓу првите две четвртини, ќе се натпреваруваат: Прековиќ, Тасовски, В. Стојановски, Симоновски, Симиќ, Димитровски, Костоски и Младеновиќ. Во паузата меѓу третиот и последниот период, Михајловски, Апцев, Крстевски, Брчков и Ристов ќе се борат за наградата во забивање.
[/FONT]
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Море Кавадарчани шо ќутите да го емм кажите нешто шо е воа слишам низ градот се лафе Преко стариот бил заљубен изгледа ќе го прајме Кавадаречки зет :helou:
 
Член од
29 јануари 2008
Мислења
202
Поени од реакции
0
Perko pomina ajle kavadarcanki, ama sea so vaa so e malce posmiren e.
Ae moze ke mu stane i pomosnik na emil, ke gi poducue skanijata i basnarkov na 3-ki. :D
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Преко слободно може у затвор да оде...Ми ги ебел малолетните школски.Не го срам.Ама сеа слушам со некоа за посериозно се закатанил.Мислев дека е женет ама ете не бил.Абе преќеска видов едно баце излеваше од тренинг со Гоцевски така малко пониско однего со брада.кој е тоа?
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Преко слободно може у затвор да оде...Ми ги ебел малолетните школски.Не го срам.Ама сеа слушам со некоа за посериозно се закатанил.Мислев дека е женет ама ете не бил.Абе преќеска видов едно баце излеваше од тренинг со Гоцевски така малко пониско однего со брада.кој е тоа?
Мисли дека е нов играч незнам дааа ќе видиме у сабота со Амак или пак може не е играч :helou: А за Преко :pos2: заебан е он:pos2:али кааа шо лафат ајле бил заљубен:pos2:
 
Член од
29 јануари 2008
Мислења
202
Поени од реакции
0
A be ne gi pominal tvojte skolski samo, tuku i edni moi prijatelki (da recam), za koi sum 100 % siguren.
Ama sea ne e nogu ubavo da go ogovarame, moze G-ica Prekovic go cita forumov.
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
А кои тоа ги роварел Преката?:)
Ако не ви згодно туа, пишите ПП или на профил.:helou:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
:pos2::pos2::pos2: Прека ебачиште море го читат воа они бе али нема врска :tv:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
:pos2::pos2::pos2: Прека ебачиште море го читат воа они бе али нема врска :tv:
Е ај да се замонаше да го емм и да не клеца арно си знае нека туца и нека нема гајле туку шо викаш даа го читат воа со Бандата ако го видат очите ќе ни ги извадат:pos2::pos2:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Море у колку играјме у 18 00 ?? че а дават ли на тиви`то :vozbud::kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom