Фан Клуб : Фени Индустри

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
За ваков пост чекав саат време? Само ова можеше да го смислиш за овој саат....ах колку само сум те преценил. Него ај уште еднаш ѕирни си ја мојата слика пред спиење, онака за да спиеш убаво, можеби ќе сонуваш убав сон како си со мене...и полека со самозадоволувањето, да не си направиш ранички.

Некој има сексуална фантазии со Лонгориа, со Херцигова, Алба, Хали Бери, Ева Мендез, Лима...а пусти Манџаре со мене...

А за постовите: пред фактите и боговите молчат, па ти сега отвори си ја позадината кај што сум на слика, наоштри си го, и почни да онанишиш, затоа што:

Воџа Манџаре: Мислења на ден: 14.94
http://forum.kajgana.com/member.php?u=23251

Радикал Бој: Мислења на ден: 2.46
http://forum.kajgana.com/member.php?u=378

Јеби га....и можеш пак да си ја запееш „Цвече за њу купујем, ал мислим на тебе„ :smir::smir::smir:
хахахха епа јас не дркам ко тебе на форум имам и попаметна работа отколку да ти реплицирам на секој 10 мин НЕЖЕН ЦВЕТУ И АЕ ОДМОРИ ГО КОМПЈУТЕРОТ МАЛЦЕ КОРЕЊА АКО НЕМАШ ПУШТЕНО ЈА ЕВЕ НА :pos: А ЈАС ТИ ЈА ПОСВЕТУВАМ ОВАА МАЛА НИЈЕ ЈЕ*ЕНА А МАЛАТА СИ ТИ :pos::pos::pos::pos::pos::pos: :vozbud:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
хахахха епа јас не дркам ко тебе на форум имам и попаметна работа отколку да ти реплицирам на секој 10 мин НЕЖЕН ЦВЕТУ И АЕ ОДМОРИ ГО КОМПЈУТЕРОТ МАЛЦЕ КОРЕЊА АКО НЕМАШ ПУШТЕНО ЈА ЕВЕ НА :pos: А ЈАС ТИ ЈА ПОСВЕТУВАМ ОВАА МАЛА НИЈЕ ЈЕ*ЕНА А МАЛАТА СИ ТИ :pos::pos::pos::pos::pos::pos: :vozbud:
Воџа Манџаре: Мислења на ден: 14.94
http://forum.kajgana.com/member.php?u=23251

Радикал Бој: Мислења на ден: 2.46
http://forum.kajgana.com/member.php?u=378
Имаш попаметна работа, а како тоа имаш по 12.5 постови дневно повеќе од мене? :toe::toe::toe: Или заврши сеидбата?

Ајде сега замижи си и замисли ме, пак. Кажи ми, искрено ме замислуваш и гол или само онака ме сакаш платонски? А?

„Цвече за њу купујеш, ал мислиш на мене„ :smir::smir::smir:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Јас како што знам во сабота е Мзт - Работнички, значи едно коло претходно треба да е Фени - Работнички.
не е наредната сабота мзт работнички пошто колото ваљда нема да се игра оваа среда така да прво играме со фени па после со мзт или у среда па или другата сабота што не ми се верува
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
точна излезе информацијата во среда фени-фершпед во 19часот,има плакати кај нас во градот.:salut:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Работнички - Фени е во среда, додека МЗТ - Рабопички е во сабота или недела
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Фока е синоним за девојка што го прима од кој стигне...

Поздрав до оваа наша ФОКА со
Ени-Мени-Сени
Навивам за ФЕНИ
Патем човекот кој го рече тоа (Игор Џамбазов) во петокот беше гостин во Кавадарци во еден кафиќ и на микрофон рече ПОГОЛЕМИ ПЕДЕРИ ОД СКОПЈАНИ АКО ИМА ЈА ИГОР ДА НЕ СЕ ВИКАМ
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
Патем човекот кој го рече тоа (Игор Џамбазов) во петокот беше гостин во Кавадарци во еден кафиќ и на микрофон рече ПОГОЛЕМИ ПЕДЕРИ ОД СКОПЈАНИ АКО ИМА ЈА ИГОР ДА НЕ СЕ ВИКАМ
сакал да каже дека нема скопјани сите се горштаци од 300 к:vozbud:ра деца.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
А знае некој Игор шо рече летоска у Охрид ? ? Сејм шит фор ол ..... Типот коа е зврцнат лупа 300 на саат ..... Сеа рекол скопјаништа педеришта и ви се дигна курето ... ајт :helou:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Во среда иде Димче од Градско уоуооооу ќе врие :pos2:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Атанасе а му кажа ли како се викаш?:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
да нема шо да се крие тука.Тоа е името што е тука е.Мењање нема...нели?Христијанско чисто име...
Него ви педерите што правите очигледно цело Скопје се нарекува педерско само поради аеродромци...
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Пазете да не ве изгасне само:)
Он нема да знае главата кај му е, у прв ред ќе се наседнеме 20 души има ж'шката да му ја пукнеме, а секако да не ги заборавам Грнето и Симиќ, ќе бидат плукани во секоја можна прилика
 

Kajgana Shop

На врв Bottom