Фан Клуб : Фени Индустри

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.679
Поени од реакции
2.915
ne se znae kaj ke ide ima opcii i za rabotnicki i za feni ke vidime kako ke bide sepak najbitno e da zaigra za jak klub za da moze da bide srpemen za repreentacija
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
29
Поени од реакции
0
Abe via od strumica nemaat klub i ne znaat so da pravat pa pisuvaat na nasiot forum , a pak via skopjani veke zaboravija so e pehar i sakat sa pisuvaat tamu kaj sto se sampionite ,,,u stvari site KUR da mi pusat. Krajot go krasi deloto.
P.s Vardar dadi gol...hahahahahahaaha.:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Abe via od strumica nemaat klub i ne znaat so da pravat pa pisuvaat na nasiot forum , a pak via skopjani veke zaboravija so e pehar i sakat sa pisuvaat tamu kaj sto se sampionite ,,,u stvari site KUR da mi pusat. Krajot go krasi deloto.
P.s Vardar dadi gol...hahahahahahaaha.:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
слободен си!!!! АУТ
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Abe via od strumica nemaat klub i ne znaat so da pravat pa pisuvaat na nasiot forum , a pak via skopjani veke zaboravija so e pehar i sakat sa pisuvaat tamu kaj sto se sampionite ,,,u stvari site KUR da mi pusat. Krajot go krasi deloto.
P.s Vardar dadi gol...hahahahahahaaha.:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
Фока е синоним за девојка што го прима од кој стигне...

Поздрав до оваа наша ФОКА со
Ени-Мени-Сени
Навивам за ФЕНИ
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
Фока е синоним за девојка што го прима од кој стигне...

Поздрав до оваа наша ФОКА со
Ени-Мени-Сени
Навивам за ФЕНИ
да да ова е легендарно навивање,боље текст НИКАД!!:jaj:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Фока е синоним за девојка што го прима од кој стигне...

Поздрав до оваа наша ФОКА со
Ени-Мени-Сени
Навивам за ФЕНИ
леле ти најде да зборуваш види се на сликата каков си бе по пи*карска фаца од тебе немам видено
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
леле ти најде да зборуваш види се на сликата каков си бе по пи*карска фаца од тебе немам видено
А кажи им на другарчињата зашто си го тинкаш на мене секоја вечер, пред спиење?
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
А кажи им на другарчињата зашто си го тинкаш на мене секоја вечер, пред спиење?
ауууууууу НЕЖЕН ЦВЕТУ да не те навредив извини еве ке ти го ишприцам на челавицата малце лековита е ваа мојта сперма одма ке ти порасне коса хахаха
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
а бре луге оваа другово коло да не е преместено за во среда??нешто така се зборуваше а и во весник пишува дека е на 26?ај да видиме добро ке да е така!
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
ауууууууу НЕЖЕН ЦВЕТУ да не те навредив извини еве ке ти го ишприцам на челавицата малце лековита е ваа мојта сперма одма ке ти порасне коса хахаха
Сигурно тоа ти е најголемата сексуалната фантазија....тоа си замислуваш кога ми ја гледаш сликата....оп оп оп, пази ке ти шприцне на екранот...знаев дека сум на одерден број луѓе тука опсесија, ама дека на некој сум му сексуална фантазија....мислам wooooooooooow, тоа е огромна чест за мене, без разлика што си машко, па дури и без разлика што си копач

Во прилог следува песната која воџата Манџаре си ја пушта кога ја гледа мојата слика:


„цвече за њу купујем,
ал мислим на тебе„

:smir::smir::smir:

:pos: :pos: :pos::pos::pos::pos::pos:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
а бре луге оваа другово коло да не е преместено за во среда??нешто така се зборуваше а и во весник пишува дека е на 26?ај да видиме добро ке да е така!
Следно коло е во среда, убаво си прочитал, најверојатно е слободен термин од БИБл, па нашиве го користат за порано да завршат првиот дел, да не фати студот, поради немање греење на 6 од 8 сали кај што се игра
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Следно коло е во среда, убаво си прочитал, најверојатно е слободен термин од БИБл, па нашиве го користат за порано да завршат првиот дел, да не фати студот, поради немање греење на 6 од 8 сали кај што се игра
добро ке е да е така зашто во сабота е таксират а ние играеме со работнички.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
добро ке е да е така зашто во сабота е таксират а ние играеме со работнички.
Јас како што знам во сабота е Мзт - Работнички, значи едно коло претходно треба да е Фени - Работнички.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Сигурно тоа ти е најголемата сексуалната фантазија....тоа си замислуваш кога ми ја гледаш сликата....оп оп оп, пази ке ти шприцне на екранот...знаев дека сум на одерден број луѓе тука опсесија, ама дека на некој сум му сексуална фантазија....мислам wooooooooooow, тоа е огромна чест за мене, без разлика што си машко, па дури и без разлика што си копач

Во прилог следува песната која воџата Манџаре си ја пушта кога ја гледа мојата слика:


„цвече за њу купујем,
ал мислим на тебе„

:smir::smir::smir:

:pos: :pos: :pos::pos::pos::pos::pos:
Леле нежна ти ли шприцаш така пред монитор :pos: :pos: па се гледа пишиш пост у 14час РАДИКАЛЧА е тука да ти реплицира пишиш пост у 16час пак он тука пишиш во 18час пак он тука и така по цела ден НЕЖНИОТ ЦВЕТ РАДИКАЛЧА дрка пред комп на форумот не излегува надвор пошто ке ја напданат манијаци мн е нежна исто и како на сликата со наслов РАДИКАЛЧА И НЕЈЗИНАТА ДРУГАРКА АЕРОДРОМКА ДОЖИВУВААТ ОРГАЗАМ ДОДЕКА НИВНИТЕ ДРУГАРИ И ДРУГАРКИ БАРААТ ПОМОШ ОД НИВ ИЗГЛЕДАШ КАКО 5 ДУШИ ДА ТИ ГО ПИКААТ НАЕДНАШ :pos: :pos: :pos::pos::pos::pos::pos: А ЗА ТЕБЕ КЕ ЈА ПОСВЕТАМ ПЕСНАТА Погледни се те имало и во спот :pos: :pos: :pos::pos::pos::pos::pos:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
За ваков пост чекав саат време? Само ова можеше да го смислиш за овој саат....ах колку само сум те преценил. Него ај уште еднаш ѕирни си ја мојата слика пред спиење, онака за да спиеш убаво, можеби ќе сонуваш убав сон како си со мене...и полека со самозадоволувањето, да не си направиш ранички.

Некој има сексуална фантазии со Лонгориа, со Херцигова, Алба, Хали Бери, Ева Мендез, Лима...а пусти Манџаре со мене...

А за постовите: пред фактите и боговите молчат, па ти сега отвори си ја позадината кај што сум на слика, наоштри си го, и почни да онанишиш, затоа што:

Воџа Манџаре: Мислења на ден: 14.94
http://forum.kajgana.com/member.php?u=23251

Радикал Бој: Мислења на ден: 2.46
http://forum.kajgana.com/member.php?u=378

Јеби га....и можеш пак да си ја запееш „Цвече за њу купујем, ал мислим на тебе„ :smir::smir::smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom