Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ќе биде интересно ама нема како со Струмица да биде, послаби се Работнички, мислам дека ќе ги совладаме и у среда и секој нареден пат
 
K

kaiser soze

Гостин
Иако многу луѓе фатиле да работат нешто, едноствано го немаат тоа во нив. Сум тренирал фудбал, сум бил дупе, едноставно не сум имал жичка за тој спорт и затоа сум отстапил место на тие што ја имаат жичката. Е истото е сега со нивиобработувањето...ви го остава на вас, сепак вас ви е пишано тоа, ние сме за фини нешта
не те бивало за ништо,сеа хоби ти е карање по форуми,па и тука више потфрлуваш,така да никогаш не е касно.
сака да кажа бил дупен ама полова болест фатил човекот па бил отпуштен,сеа чека за инвалидска,ама тешко дека и тоа ќе го добие.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
не те бивало за ништо,сеа хоби ти е карање по форуми,па и тука више потфрлуваш,така да никогаш не е касно.
Не, хоби ми е упатување на незналиците како вас, на прав пат. За жал за тебе е веќе касно, ти отиде кај мајка ти б`лгарија, па да пробам да спасам некое од помаливе деца, сигурно не се сите како тебе, манџаре и Фокињо со интелегенција приближна до нултиот меридијан која свири Ред Алерт
 
K

kaiser soze

Гостин
Не, хоби ми е упатување на незналиците како вас, на прав пат. За жал за тебе е веќе касно, ти отиде кај мајка ти б`лгарија, па да пробам да спасам некое од помаливе деца, сигурно не се сите како тебе, манџаре и Фокињо со интелегенција приближна до нултиот екватор која свири Ред Алерт
:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
Иако многу луѓе фатиле да работат нешто, едноствано го немаат тоа во нив. Сум тренирал фудбал, сум бил дупе, едноставно не сум имал жичка за тој спорт и затоа сум отстапил место на тие што ја имаат жичката. Е истото е сега со нивиобработувањето...ви го остава на вас, сепак вас ви е пишано тоа, ние сме за фини нешта
оди пуши к:baeh::baeh:ови.лагер.
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Не, хоби ми е упатување на незналиците како вас, на прав пат. За жал за тебе е веќе касно, ти отиде кај мајка ти б`лгарија, па да пробам да спасам некое од помаливе деца, сигурно не се сите како тебе, манџаре и Фокињо со интелегенција приближна до нултиот екватор која свири Ред Алерт
Kaпа носиш ли?
Ладно е надвор...мрзнат ќелавиците.:) Да не ти испука пази...:helou:
А ако дојдиш во Кв ќе ти ставиме една линија на ќелавата глава...да личи на газ.:)
А ако ти испука од ладното, таман каа путе ќе биде.:helou:
 
K

kaiser soze

Гостин
он ги упатувал незналиците,хахахахаха.месија стана сега,абе ај не знајс шо зборуваш више.терај не замарај више.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Kaпа носиш ли?
Ладно е надвор...мрзнат ќелавиците.:) Да не ти испука пази...:helou:
А ако дојдиш во Кв ќе ти ставиме една линија на ќелавата глава...да личи на газ.:)
А ако ти испука од ладното, таман каа путе ќе биде.:helou:
Се најде засегнат? Зашто? И ти си пробал со фудбалот па не ти идело, па си се вратил на нивообработувачката индустрија а? Тешка судбина, јебеш га

Ајт на сите сега
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
Не, хоби ми е упатување на незналиците како вас, на прав пат. За жал за тебе е веќе касно, ти отиде кај мајка ти б`лгарија, па да пробам да спасам некое од помаливе деца, сигурно не се сите како тебе, манџаре и Фокињо со интелегенција приближна до нултиот меридијан која свири Ред Алерт
лелееее мозоков искрвари.:pos2::pos2::pos2:
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Се најде засегнат? Зашто? И ти си пробал со фудбалот па не ти идело, па си се вратил на нивообработувачката индустрија а? Тешка судбина, јебеш га

Ајт на сите сега
Тешко е да немаш коса...али јеби га...тешка судбина.:)
Ќе ти купиме може и шубара ако идиш.
Нивите ми ги работат просјаци како тебе, немат банка у џепот па ми црнчат за 500-че.:)
Ќе ти кажам коа ќе седам во Green да се запознаеме...:helou:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
Тешко е да немаш коса...али јеби га...тешка судбина.:)
Ќе ти купиме може и шубара ако идиш.
Нивите ми ги работат просјаци како тебе, немат банка у џепот па ми црнчат за 500-че.:)
Ќе ти кажам коа ќе седам во Green да се запознаеме...:helou:
да не ќе го вработуваш на нива.:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
а шо бара на нива?се знае нивата за кого е,створена само за вас,можете и нежните момчиња да си ги викнете,ке ве масираат по макотрпната работа на нива
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
а шо бара на нива?се знае нивата за кого е,створена само за вас,можете и нежните момчиња да си ги викнете,ке ве масираат по макотрпната работа на нива
Ти може само бурек да сечеш у на Миле Ал-Хрис бурекџилницата
 

Kajgana Shop

На врв Bottom