Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Да да, како знаеше? Па ти си бил јасновидец.:tapp: Право да ти кажам и стварно ако погледнеш уназад кога најавуваше спонзори во Струмица и кога ќе видам кај е сега клубот, ќе ти кажам дека стварно знаеш да предвидиш. Браво!!!
П.С. Само те молам објасни ми што значи зборот "Сигруна"
Ај да и го тртнам и на 50 ка и на традиција и се море што ви е вас ами даа ако сакате да се расправате си имате ваши фан клубови таму очи вадете си ова Фан клуб Фени Индустри ако имате да напишете нешто во врска со тоа арно ако не другите глупости пишете си ги на друго место ај малце бидете разумни.:kesa::baeh:
Ах,бе гл**о аеродромче...Јас колко информации добивав за клубот,ти за Мзт не добиваш ни 10% од тоа:tapp:...Чекаш од Радикал да ти каже дали се планире некој играч да се носи,затоа молчи...А не се фајќај за грешките во пишувањето оК,сум згрешил...А за спонзорите,не мора да ми верувате...Само незнам што треба да ви биде по јасно од изјавите на Панајот,Власос итн,итн...Дека постојат некој поголеми сили,што едноставно не сакаат клубот да постои...Дека беа најдени спонзори,но се случи што се случи...
Јас се извунивам што пишувам овде на Фан Клуб:Фени Индусти,но тие се опседнати со нас и прашуваат на секоја тема дали ќе постоиме,а сите знаете каков страв имаат од нас:nesum:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Ах,бе гл**о аеродромче...Јас колко информации добивав за клубот,ти за Мзт не добиваш ни 10% од тоа:tapp:...Чекаш од Радикал да ти каже дали се планире некој играч да се носи,затоа молчи...А не се фајќај за грешките во пишувањето оК,сум згрешил...А за спонзорите,не мора да ми верувате...Само незнам што треба да ви биде по јасно од изјавите на Панајот,Власос итн,итн...Дека постојат некој поголеми сили,што едноставно не сакаат клубот да постои...Дека беа најдени спонзори,но се случи што се случи...
Јас се извунивам што пишувам овде на Фан Клуб:Фени Индусти,но тие се опседнати со нас и прашуваат на секоја тема дали ќе постоиме,а сите знаете каков страв имаат од нас:nesum:
Де само кажи ми дека тие сили се ВМРО ДПМНЕ:uvo:
:nenene:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Eве само што си доаѓам дома од тренингот на Фени и богами имаше што да видам.
Лоренс е ѕверотина таква брзина шут и прецизнос до сега не сум видел во нашата кошарка инаку Чековски што да кажам ТРЕГЕР удари се во него и паѓаш одма нешто незадржливо под обрачите Дончо како и обично перфектна игра од негоа страна башка и не изнасмеа добро со неговиот америчко кавадаречки дијалект човекот е луд:pos2::pos2:исто така можам да потврдам дека Диме и Дарко нема теоретски шанси да дојдат во Фени пошто не се пожелни од Емил Рајковиќ исто така да кажам дека Диме нема да оди ниту во Фершпед пошто не може да се договоре со Костовски кој не му давал плата повеќе од 2000 евра :uvo: тоа е тоа сега ново исто така падна муабет најверојатно ќе се донесе уште еден странец на позиција пошто Јусуф АЛи незадоволил и најверојатно ќе му дадат шут карта.:salut:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Eве само што си доаѓам дома од тренингот на Фени и богами имаше што да видам.
Лоренс е ѕверотина таква брзина шут и прецизнос до сега не сум видел во нашата кошарка инаку Чековски што да кажам ТРЕГЕР удари се во него и паѓаш одма нешто незадржливо под обрачите Дончо како и обично перфектна игра од негоа страна башка и не изнасмеа добро со неговиот америчко кавадаречки дијалект човекот е луд:pos2::pos2:исто така можам да потврдам дека Диме и Дарко нема теоретски шанси да дојдат во Фени пошто не се пожелни од Емил Рајковиќ исто така да кажам дека Диме нема да оди ниту во Фершпед пошто не може да се договоре со Костовски кој не му давал плата повеќе од 2000 евра :uvo: тоа е тоа сега ново исто така падна муабет најверојатно ќе се донесе уште еден странец на позиција пошто Јусуф АЛи незадоволил и најверојатно ќе му дадат шут карта.:salut:
Фала за исцрпниот извештај :helou:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Ах,бе гл**о аеродромче...Јас колко информации добивав за клубот,ти за Мзт не добиваш ни 10% од тоа:tapp:...Чекаш од Радикал да ти каже дали се планире некој играч да се носи,затоа молчи...А не се фајќај за грешките во пишувањето оК,сум згрешил...А за спонзорите,не мора да ми верувате...Само незнам што треба да ви биде по јасно од изјавите на Панајот,Власос итн,итн...Дека постојат некој поголеми сили,што едноставно не сакаат клубот да постои...Дека беа најдени спонзори,но се случи што се случи...
Јас се извунивам што пишувам овде на Фан Клуб:Фени Индусти,но тие се опседнати со нас и прашуваат на секоја тема дали ќе постоиме,а сите знаете каков страв имаат од нас:nesum:
Уште овој оф-топик и крај
Па фала богу ќе знаеш информации за Струмица татко ти е чистач на паркетот во салата, башка ти киснеш по цел ден таму место да си уживаш во детството деген мал. А за точноста на твоите информации не мора да ме убедуваш, видов цело лето колку ти беа точни

Само да прашам некој од Лозари да не знае кога играат со МЗТ, Фени?
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Уште овој оф-топик и крај
Па фала богу ќе знаеш информации за Струмица татко ти е чистач на паркетот во салата, башка ти киснеш по цел ден таму место да си уживаш во детството деген мал. А за точноста на твоите информации не мора да ме убедуваш, видов цело лето колку ти беа точни

Само да прашам некој од Лозари да не знае кога играат со МЗТ, Фени?
treto kolo jas kako sto znam ma da ne sum sigurna
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Море деца ај малце помирни, ногу беснејте нешто даа, јесте да сме јаки сеа ама не мора толку да се фалиме уште сеа сме биле шампиони, никој не можел да не победе, не знам шо.., само полека ќе биде работата, со фалби нигде не се стига
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
se nadevate na pobeda?
zasto so vakvi glupavi prasanja jas fino kazav posto kako sto gledam samo jas znam raspored na utakmici i ti odma mora da isprovociras , zatoa sto ako kazev DA ke se javea site ostanati na forumov i ke pocnea da jadat trici i pak ke pocnete karanica od nisto

eve ti

ne, ne se nadevam na pobeda posto nie nemame tim kako vasiot , sreken????
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Јас најфино би ги замолил тие шо му е дојдено до расправии и провокации да идат у пизду матер!
Па ми се скурчи цел баскет фан клуб од таквите, кога и да отворам само глупости читам, ти си сељак, ти си педер, ти се албанец... ????????
Просто се чудам и не можам да се изначудам како ви е интересно, па на сите теми се испосравте, дај ако ви се дискутира за кошарка пишете нешто ако не не знам шо барате тука, и воедно би го замолил членовите кои уствари имаат три чисти од кошарка (се знаат кои се) да не потпаѓаат под провокации, едноставно игнорирајте ги троловите и со тек на време сами ќе си заминат.

Се извинувам на оф-топикот ама морав да речам нешто.
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Јас најфино би ги замолил тие шо му е дојдено до расправии и провокации да идат у пизду матер!
Па ми се скурчи цел баскет фан клуб од таквите, кога и да отворам само глупости читам, ти си сељак, ти си педер, ти се албанец... ????????
Просто се чудам и не можам да се изначудам како ви е интересно, па на сите теми се испосравте, дај ако ви се дискутира за кошарка пишете нешто ако не не знам шо барате тука, и воедно би го замолил членовите кои уствари имаат три чисти од кошарка (се знаат кои се) да не потпаѓаат под провокации, едноставно игнорирајте ги троловите и со тек на време сами ќе си заминат.

Се извинувам на оф-топикот ама морав да речам нешто.
Се сложувам со тебе,и јас ги отварам темите за фан клубовите за да видам некоја новост,но во последно време само пцуење има
Затоа кој има да каже некоја новост за некој клуб нека каже,кој не нека не пишува само за џабе глупости
 

Kajgana Shop

На врв Bottom