Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Тоа е тоа, каков и да е резултатот ние мора да го прифатиме и ќе го прифатиме, од наша страна нема да има никакви проблеми а се надевам и од ваша.
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Тоа е тоа, каков и да е резултатот ние мора да го прифатиме и ќе го прифатиме, од наша страна нема да има никакви проблеми а се надевам и од ваша.
Па ако им е до клубот не би требало да има инциденти...Сепак атмосферата ќе биде доста наелектрилизирана и се надевам дека судиите со нивните одлуки нема да предизивикаат нарушување на дербито..Посебно Зоран Златевски..човекот е како маќеа да ни е кога суди на нашите натпревари...
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Само судиите да не ја ебат работата.Инаку пелистер повторно сигурно ке биде казнет бидејки во прилеп утакмицата прекината 30 минути поради фрлање на столчиња накај играчите на СТРУМИЦА.Фер Плеј!
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
samo ti sudii so nemat pojma samo oni mozat da napravat nekoja bela
 
V

Viktoranius

Гостин
Само судиите да не ја ебат работата.Инаку пелистер повторно сигурно ке биде казнет бидејки во прилеп утакмицата прекината 30 минути поради фрлање на столчиња накај играчите на СТРУМИЦА.Фер Плеј!

Судиите ако ја ебат работата, ќе има големи инциденти. А кога зборувам за ГОЛЕМИ тоа значи ептен големи, уште не видени во македонската кошарка.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.345
Многу „убав“ судија ни делегирале...Убавина...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
TASO ASSAA

CE BIDE DOSTA INTERESNO.NEMA DASE ZNAE DO KRAJ.KOJ I DA POBEDE NE MORA DA ZNACI DEKA CE BIDE SAMPION.FENI I STRUMICA SE NAJDOBRI EKIPI I ZATOACE BIDE JAKA UTAKMICA.SE NADEVAM STRUMICANI CE A NAPNAT SALATA OTI PODOBRO E EDNO VAKVO DERBI DASE IGRAE U TAKVA ATMOSVERA.TASO-KAVADARCI
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.345
Абе Струммикс,изгледа ти не си запознаен поради проблемите со ги имаше...Судиите ги избира компјутер..:toe:
Eбеш компјутер...ЗЛАТЕВСКИ е во прашање!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Eбеш компјутер...ЗЛАТЕВСКИ е во прашање!
Ох....Абе делегиранјето на судиите го избира компјутер разбираш???Па ти ако сакас,удри се со глава во џид,тоа ти е како ке се паднат така...:toe:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.345
Ох....Абе делегиранјето на судиите го избира компјутер разбираш???Па ти ако сакас,удри се со глава во џид,тоа ти е како ке се паднат така...:toe:
Добро бе дете, сфаќаш или не што сакам да кажам?!
ЗЛАТЕВСКИ!!!!!
Најголемиот морон ќе ни суди!!!!
Човек или компјутер, кој го делегирал...сеедно е! Аман веќе!
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Zlatevski e eden od onie koi se prodavaat za televizor....koj znae so sto ke ja zbogati svojata dnevna ovoj pat...
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Epa zavisi koj sto nudi televizor ima..red e nekoj da ponudi dvd...Vo sustina se zavisi od toa koj se plasi da pobedi so 5 igraci..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Абе,знам како ви е и на двајцата,и на мене Златевски ме нервира...Но не се ,секирајте денес не Златевски нема да ги спаси ни....:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom