Помош, софтверски проблеми и совети - III дел

Статус
Затворена за нови мислења.

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Alien ај земи стави ги овие клиповите во таа црвената папка Video_TS и види дали ке ти даде Burn.....pozzz
Не би требало, не се DVD-VIDEO фајлови, туку се обични видео фајлови. Тоа он што го прави е за копирање DVD-VIDEO.
 

Oi!

Член од
26 август 2008
Мислења
313
Поени од реакции
6
Наместо Image Recorder стај си режачот и проби
hh..проблемов го решаваат 2 страни уназад и толку не забележале дека е стаено на Image Recording..брао..друг пат повеќе нека пазат на сликите..:tapp:
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
hh..проблемов го решаваат 2 страни уназад и толку не забележале дека е стаено на Image Recording..брао..друг пат повеќе нека пазат на сликите..:tapp:
Демек ти ќе забележеше, ама дури сега го виде. :)
 
P

Princ

Гостин
Назад на темата. Ни се случува на сите да не забележиме некој детал.
Бришам од овде па натаму офтопик.
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
форматирав лап топ пред малку па инсталирав драјвери се али имам проблем со вајарлесов, го уклучувам и после 1 секунда сам се исклучува, се пробав, никако да го средам:jaj:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
форматирав лап топ пред малку па инсталирав драјвери се али имам проблем со вајарлесов, го уклучувам и после 1 секунда сам се исклучува, се пробав, никако да го средам:jaj:
Пробај стај си SP3, може ќе го среди багот. Знам дека имаше некој си FIX за тој баг, ама незнам каде беше, додека го најдам, пробај со SP3 :)


што ти е тоа ?
Wireless :tapp:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.164
Поени од реакции
891
Несакајќи кликнав на Program Updates на компјутерот па сега при секое вклучување ми се појавува тоа и ми бара да лоцирам некаков инсталационен фајл. Ова се повторува и едно 30 пати морам да кликнам на Cancel за да исчезне. Чаре?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Несакајќи кликнав на Program Updates на компјутерот па сега при секое вклучување ми се појавува тоа и ми бара да лоцирам некаков инсталационен фајл. Ова се повторува и едно 30 пати морам да кликнам на Cancel за да исчезне. Чаре?
Дај слика.
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Ги слегнав најновите драјвери за графичката, да ги апдејтирам и кога пуштам да се инсталираат ми се појавува ова:Can't Find InstFunc.exe result file....И после него ми излегува Error и вика дека системот неможе да ја идентификува, да го рестартирам лап топот и да пробам поново....Направив рестарт 100 пати и пак неќе...ЧАРЕ???
SiS Mirage 3 Graphics
Chip Type: Si672 Series
ПОМАГАЈТЕ!!!!:toe::toe::jaj::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom