Кошаркарска репрезентација на Македонија

Член од
8 август 2008
Мислења
1.309
Поени од реакции
151
па имаме 9/15 за 3поени,сеа за сеа многу ни оде......да не ги подречам........без вашингтон и ристе(знае ли некој шо е со него)......може го одмара само а утре ако тепаме денес ке тактизират и хрвативе и ние.....иако они знаеме шо играат повеке преку бековите,за со нив би бил решение вашингтон но мејси денес е одличен,тој повке ке ни треба со Грците гејците........да пробаа малку без тројки како ке ни одеше...........:jaj:
 
M

Mario Gómez

Гостин
65:50 Ретко кој ја следи Македонија, сите Милан-Интер гледаат.:nesvest:
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
65:50 Ретко кој ја следи Македонија, сите Милан-Интер гледаат.:nesvest:
Катастрофа. И јас сакав да го кажам истото. Па нашиве вредат бе се борат со Германија играме не со Кенија.
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Катастрофа. И јас сакав да го кажам истото. Па нашиве вредат бе се борат со Германија играме не со Кенија.

Да ја даваа утакмицата у живо а не на семафор да гледамо тогаш појчемина би ја гледале.Еве ја го следим резултатот и гледам фудбал
 
Член од
8 август 2008
Мислења
1.309
Поени од реакции
151
jas sum tua celo vreme,italijanskiot fudbal ne go pratam a posebno inter i milan ne me zanimat ama iccccccccc...............
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Го полниме кошот на Германија високи 73 - 56
 
Член од
13 март 2008
Мислења
223
Поени од реакции
18
дали знае некој дали игра ристе стефанов бидејки вчера нешто се повреди па дали е се во ред со него
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Ииии Мејси еј...се разбуди ѕверот во него!!!:vozbud::vozbud:

^
Едит-Ристе Стефанов не е во составот денес.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
1.309
Поени од реакции
151
auuuuuuuu,Jeremeto vidi go,se nalute,ili na naski se naapa.........izgleda darius ke zamini,ako riste e okejjjjjjjjjj
 

Kajgana Shop

На врв Bottom