Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
Фала ви на сите што ме цените повеќе од некој што ме знае веќе две години а испадна дека само ми љубоморел. Ме сметате за легенда:) а не ме ни знаете лично,(во моментов црвенеам од срам) за тоа навистина сум ви благодарна.
Љубомората е ужасна работа, да го знаете тоа, вакви работи се случуваат поради неа.
Ништо, повели и друг пат. :)

Него евен4ето изгледа си легна, се е мирно сега.
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Нека проба де :) Ги зголемивме постовите на кајгана за 25 % х) Одкако она дојде како тема на ремет се зголеми популарноста на форумот :)
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
oooo shit the buthcer is outside??
нека се пазат тие што се од скопје.
иначе јас не знам како ќе има лице оваа да излезе у град после ова сигурно е многуууууууууууу позната.
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Jaс елен4то да го сретнам бокс ко ќе и упукам озбилно се праи фраерка а усвари вепар тежок е матер и ебам.
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Jaс елен4то да го сретнам бокс ко ќе и упукам озбилно се праи фраерка а усвари вепар тежок е матер и ебам.
Прво малце екстремни спортови „Vepar Salo Climbing “ до фацата па после боксот :)
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Сори за офтопиков али сум се згазила од смеење читајќи ги претходните постови за обесенион мајмун :pos2: Поштовање за некои членови пукнав од смеење :smir:
Бацки за Џену грл :back:
 

Superhik

Краде од сиромашните, дава на богатите
Член од
26 јануари 2007
Мислења
128
Поени од реакции
4
Ептен се гадни...жити сва немој више вакви...:nesum:
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Не ме пушта да и видам во профилотna odmazni4ka ништо..вика прво дека морам да јас тавам како FRIEN....аааааа неее не, вика:
site overweight
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom