Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Е тоа ти се вика хлоросана вода:)
 
Член од
6 декември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
5
Леле сакам да се заблагодарам на Џену Грл,BliND,ZeroStyle,Kаspersky,TheBestTipster,SSS-Stolica,Apokalipto и на сите останати за најдолгото,најјакото и најзаразнотот смеење во мојот живот!!!Баш добро ми дојде онака 7 часа пред испит!!!
Одмазни4ке друг пат пази со кого садиш бостан!!!

П.С. Џену Грл од денес те сметам за ЛЕГЕНДА!!!
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
lele glavna tema sum haha aj nvm fros za nituedna ocenka ne si mi pomognala ne siri dezinfornacii i ako tato ti e doktor togas se znae kako dobivas ti ocenki haha nepismena edna ali ne se zamaram so nisko intelektni iskompleksirani devojcinja i jas i ti ke si se razbereme na prvi t.e. jas ke se razberam so tebe posto poslem toa nikoj nema da te prepoznae :bip: ajde komentiraj te slobodno posto tuka sum na stranava p.s. ne sum od radisani tuku od butel...i da nejkev da doznaes koja sum nemase nikad razbra devojce????
еј баш те видов во бутел... девојко дај не зезај лом ќе те напрабат...
и да глава тема си можда пошто си патетична и ископлексирана и интересна си за пукање сеир!:pos2:
иначе ако си толку голема не мора да значи дека знаеш да се тепаш :toe: или дека имаш јак удар:pos2:
 
Член од
20 октомври 2007
Мислења
268
Поени од реакции
5
Леле сакам да се заблагодарам на Џену Грл,BliND,ZeroStyle,Kаspersky,TheBestTipster,SSS-Stolica,Apokalipto и на сите останати за најдолгото,најјакото и најзаразнотот смеење во мојот живот!!!Баш добро ми дојде онака 7 часа пред испит!!!
Одмазни4ке друг пат пази со кого садиш бостан!!!

П.С. Џену Грл од денес те сметам за ЛЕГЕНДА!!!
Ми туу=):pipi:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Фала ви на сите што ме цените повеќе од некој што ме знае веќе две години а испадна дека само ми љубоморел. Ме сметате за легенда:) а не ме ни знаете лично,(во моментов црвенеам од срам) за тоа навистина сум ви благодарна.
Љубомората е ужасна работа, да го знаете тоа, вакви работи се случуваат поради неа.
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
јас да бев на местото од еWен4е ќе протонев во земјинава кора (иако ова би предизвикало силни земјотреси), а не пак да се фалам дека сум бил главна тема на ремет... ееееееееееееееејјјјјјј:tapp::tapp::tapp:
едит: осеќам дека вепаров ќе го избришит профилов на хај фајв...:pos:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Mило ти е?? Умрела а тебе мило ти е а :pos:
Мило ми е за делот со смеењето ... Делот со умирањето не.. За каков ме сметаш !!??? Како би ми било мило ако умре некој ??!!!Не ми е за друго , знаеш ли ти кој проблеми се леш да поместуваш !!??
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Фала ви на сите што ме цените повеќе од некој што ме знае веќе две години а испадна дека само ми љубоморел. Ме сметате за легенда:) а не ме ни знаете лично,(во моментов црвенеам од срам) за тоа навистина сум ви благодарна.
Љубомората е ужасна работа, да го знаете тоа, вакви работи се случуваат поради неа.
:smir: :helou: Нека не пробува пак.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom