Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Еј ај не зборете многу за девојчево кога не ја знаете! Ептен е супер девојчето, и тоа дека е уфилмана, си има и за што, преубава е! Вака ако зборите само и кревате уште толку акции...
Аха супер е, да, кога ќе и треба униформа(ова во прва беше) ќе ти се прави бест френд, зашо госпоѓицата не носеше униформа, фЛаерка беше, ќе ти се прави мислиш добра е како леб, а после не те ни познава:)
Во мојот клас има девојче кое е 10 пати можеби поубаво од неа, оди во Макмоделс од 6-7 години, ама таа кога оди на школо не оди на модна писта.Патики и фармерки и се доста, а кога е на МакМоделс, тогаш облака глупости,шо ти ја знам. Нејзиниот hi5 е мноооогу понормален од на оваа, а не тука шопинг, моделинг, блаблабла:tapp::tapp::tapp:.
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Еј ај не зборете многу за девојчево кога не ја знаете! Ептен е супер девојчето, и тоа дека е уфилмана, си има и за што, преубава е! Вака ако зборите само и кревате уште толку акции...
дали го прочита ова??
MODELING & DANCING ...a normalno ne smee da se zaboravi i shopping-ot :)))ne stvarno nema neso bolje od toa koa ke izlezes na pista,koa te 4krapaat so aparati u studio i koa igras,aaa i koa ke ides na dobra partija shopping so drugarki,ili so mama i tato
нека си е убава,али ова да го пишам,треба да неам памет.се гледа дека е разгалена шмизла.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Ваквите девојки ги викам “девојки за една вечер“ :D Ама сепак ги поштуем (=
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
Ај доста више за девојчето. Ако некој си ја сака нека си ја сака, а ако некој смета дека си е Хај-Фајф Шит нека ја стаи у темава. На тие шо мислат дека не треба да ја има тука, чорба!!! Не може сите да имаат исто мислење и вкус, а посебно не за вака уфилмани луѓе. И да е срце у живо, на Хи5 девојката е стварно шит! И доста више за неа!

Иначе ова мора да се запази!
http://hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=706014635&ownerId=104761810
Ај шо немаат везе фаците на сликите една со друга, ок. Типката си се заебава. Ама луѓево бе шо коментираат -најубава си- на секоја слика?!! Свашта!
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
MODELING & DANCING ...a normalno ne smee da se zaboravi i shopping-ot :)))ne stvarno nema neso bolje od toa koa ke izlezes na pista,koa te 4krapaat so aparati u studio i koa igras,aaa i koa ke ides na dobra partija shopping so drugarki,ili so mama i tato ;)barem za mene...
Бахахахаха. М. М. М.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.428
Поени од реакции
7.803
Е денес одиме и со профил од МајСпејс
http://myspace.com/gruevski
Гарант е направен од некој почитувач на животот и делото на нашиот премиер. И добри другарчиња наредил во Топ Френдс :pos:

А сега нешто убаво :wink:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.525
Поени од реакции
47.869
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom