Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 јануари 2007
Мислења
2.504
Поени од реакции
72
http://frose-champs.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=691011858&ownerId=110068191

Типкава заврши со мене основно и сега сме во генерација во ЈБТ. Слободно разгледајте и го цел хајфајв профил.Не за друго, туку ептен е уфилмана, ако учи таму мисли дека го држи Господ за гаќи. Обрнете внимание на сликите и на возраста :)

Еј ај не зборете многу за девојчево кога не ја знаете! Ептен е супер девојчето, и тоа дека е уфилмана, си има и за што, преубава е! Вака ако зборите само и кревате уште толку акции...
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
И мразам што морам да го повторам ова по којзнае кој пат, ама - кај нас промискуитетот е единица мерка за женска убавина.:toe:
Еј ај не зборете многу за девојчево кога не ја знаете! Ептен е супер девојчето, и тоа дека е уфилмана, си има и за што, преубава е! Вака ако зборите само и кревате уште толку акции...
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.428
Поени од реакции
7.803
Нудл, дека е промискуитетно девојчето, не знаеме, сликање во провокативни пози со провокативни крпчиња не е прмискуитет.
Промискуитет е често менување на сексуални партнери.
Што и не е некој греф.
И навистина е убава.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
http://frose-champs.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=691011858&ownerId=110068191

Типкава заврши со мене основно и сега сме во генерација во ЈБТ. Слободно разгледајте и го цел хајфајв профил.Не за друго, туку ептен е уфилмана, ако учи таму мисли дека го држи Господ за гаќи. Обрнете внимание на сликите и на возраста :)
Топ е дејчето сега.... не може ништо да му замериме :pipi:
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Топ не топ крената е малку ама...отпојќе:pos2:


то сакаше ЈеЕнУ Грл д ани кажи..таке? :hehe:
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
"isto sum mrdnata po shopping,dancing and modelling...bez toa ne bi mozela da si go zamislam zivotot!!"

Ма немој ти се молам. Оваа ви е дечки дефиниција за ТЕШКА шмизла. И тоа уште од мали ноџиња.

EDIT: еве уште малку

MODELING & DANCING ...a normalno ne smee da se zaboravi i shopping-ot :)))ne stvarno nema neso bolje od toa koa ke izlezes na pista,koa te 4krapaat so aparati u studio i koa igras,aaa i koa ke ides na dobra partija shopping so drugarki,ili so mama i tato
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
држи ме мајко ќе се испосерам
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
"isto sum mrdnata po shopping,dancing and modelling...bez toa ne bi mozela da si go zamislam zivotot!!"

Ма немој ти се молам. Оваа ви е дечки дефиниција за ТЕШКА шмизла. И тоа уште од мали ноџиња.

EDIT: еве уште малку

MODELING & DANCING ...a normalno ne smee da se zaboravi i shopping-ot :)))ne stvarno nema neso bolje od toa koa ke izlezes na pista,koa te 4krapaat so aparati u studio i koa igras,aaa i koa ke ides na dobra partija shopping so drugarki,ili so mama i tato
Топ не топ крената е малку ама...отпојќе:pos2:


то сакаше ЈеЕнУ Грл д ани кажи..таке? :hehe:
Така:)
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
2.504
Поени од реакции
72
Шмизла е, и што? Си има пари, си има тело и фаца и тука ништо не и можете... ама девојчето има добро срце, секогаш е тука да ти помогне (секако на тие што и се вистински другари). Мислам, ок, ваши мислења се ова, ама ја само ви кажувам стварно каква е..:toe::pipi:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Шмизла е, и што? Си има пари, си има тело и фаца и тука ништо не и можете... ама девојчето има добро срце, секогаш е тука да ти помогне (секако на тие што и се вистински другари). Мислам, ок, ваши мислења се ова, ама ја само ви кажувам стварно каква е..:toe::pipi:
Има така наречени “стереотипи“ и секогаш ќе ги има...уживај,ти битно си ја знаеш дека не е таква каква што ја мислат:)
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Шмизла е, и што? Си има пари, си има тело и фаца и тука ништо не и можете... ама девојчето има добро срце, секогаш е тука да ти помогне (секако на тие што и се вистински другари). Мислам, ок, ваши мислења се ова, ама ја само ви кажувам стварно каква е..:toe::pipi:
Да си ја земеш дома!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom