Препораки за игри

Член од
6 мај 2008
Мислења
320
Поени од реакции
9
Malku offtopic ali pred nekolku posta mnogu ja rugavte FUEL. I ja mislev deka ke bide tapa pred da ja igram ali prijatno me iznenadi. Gameplay-ot e arkaden (ne skros ali prilicno) ama prilicno interesen. Ima mnogu razlicni koli (dzipovi, buggy, motori, quad, kamioni) site se ponasaat razlicno, mozes da vozis po patista ili offroad. Ima career misii sto ti davaat fuel (fuel se koristi za kupuvanje koli) i ti otvaraat novi mesta na mapa i ima challenges sto davaat samo fuel. Ima i drugi gluposti sto se fakjaat ali nepotrebni se.

U sekoj slucaj ako sakate nesto so vozenje, bez mnogu zamaranje, cisto onaka za zabava FUEL e top igrica. Ako ste hard core racing simulation driver togas begajte podaleku od FUEL.
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
162
Може неколку предлози на игри за послаба конфигурација? Целерон 2.4, гига рам, и интегрирана графичка...:( Нека се и постари...
 
Член од
20 март 2009
Мислења
43
Поени од реакции
0
Aj kazete nekoja igra so koli vozenje so se igra na LAN (osven Need For Speed)
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Ако не си ја играл Mass Effect пробај ја, доста добра е. Исто така малку постари ама добри - Knights of The Old Republic 1 i 2.
Сакаш стрикно во нивни стил или важно ти е RPG да е?

The Witcher, Mass Effect, Neverwinter Nights 2, Dungeon Siege 2, Space Siege. :smir:
Фала и на двајцата. Решив да ја спуштам Mass Effect, вака изгледа добра според некои видеа шо гледав на YouTube. :smir:

Инаку, заинтересиран сум за да ја зеам WoW. Разбрав дека за да ја играш WoW треба да си ја имаш оригинал играта. Е сега требит сите дела од WoW да ги зеам? Или пак не ни требит оригинал за да ја играм? Aj ако може некој да објасни шо како за играва... :pipi:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Фала и на двајцата. Решив да ја спуштам Mass Effect, вака изгледа добра според некои видеа шо гледав на YouTube. :smir:

Инаку, заинтересиран сум за да ја зеам WoW. Разбрав дека за да ја играш WoW треба да си ја имаш оригинал играта. Е сега требит сите дела од WoW да ги зеам? Или пак не ни требит оригинал за да ја играм? Aj ако може некој да објасни шо како за играва... :pipi:
Земи ја World of Warcraft: BattleChest. Добиваш World of Warcraft и The Burning Crusade, првата експанзија. Тоа ти е доста за почеток. Па кога ќе дојдеш 55+ левел, може да ја земаш и Wrath, на која ти гарантирам, додека да дојдеш 70 левел, максимумот на TBC, ќе и падне цената.

Може ако сакаш да ја играш на пиратски/приватни сервери, ама зошто да се глупираш, разни багови, проблеми при конектирање, hacks, cheats и што ли уште не има на нив. :)

Ти препорачувам да си направиш trial акаунт, 10 дена бесплатно ќе може да играш. Ќе ја поиграш, ќе видаш дали ти се допаѓа. Потоа, ако сакаш, купи си ја и ќе може да си го продолжиш тој trial акаунт во целосен акаунт. :smir:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
епа народе една препорака за игра со тешка кољажа (како принцот од персија само без многу малтретирање туку нон стоп касапана :))
Гледам членовиве не ти ја предложиле главната атракција.

Земи си ја Devil May Cry 4 и уживај во колењето, сечењето и млатењето.
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.550
Поени од реакции
22.305
Препорачајте некоја нова игра со пукање од прва рака..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom