Препораки за игри

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
епа народе една препорака за игра со тешка кољажа (како принцот од персија само без многу малтретирање туку нон стоп касапана :))
Prototype. Брцај, кољи, по цел ден. ^^
 
Член од
20 март 2009
Мислења
43
Поени од реакции
0
Moze nekoj da mi kaze dali e izlezena Diablo 3 i dali ja ima na nekoja strana da ja simnam
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Moze nekoj da mi kaze dali e izlezena Diablo 3 i dali ja ima na nekoja strana da ja simnam
Не е излезена сеуште и нема конкретен датум за release date. Еве ти одговор од Blizzard.

When will Diablo III be released?

It's too early to estimate Diablo III's release date. As with all Blizzard Entertainment games, our goal is to create a game that is as fun, balanced, and polished as possible. We intend to take as much time developing Diablo III as is necessary to ensure the game meets our own high expectations and those of our players. We're aiming to release Diablo III on both Mac and Windows simultaneously in as many regions as possible, and to localize the game in several languages. We'll have more details to share about countries, languages, and specific dates as we get closer to release.
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Moze nekoj da mi kaze dali e izlezena Diablo 3 i dali ja ima na nekoja strana da ja simnam
Diablo 3? Знаеш дека Blizzard се во прашање нели? Претпоставка: за 2-3 години. Точен одговор: when its done. :smir:
 
S

StormRage

Гостин
Prototype е спуштам само барам така ко со она FFFS од PoP WW
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
Прототајп- Prototype
Инсејн игрица.. многу тешка за играње.. колење и мојш да си бед гај и сл. хулк стајл е.. него проблем е шо графиката малце дупи градот е како на ассасинс крејд фри паркоур све е употребливо ама на нишо не личит градот... и така.. друго е тешко понекогаш незнајш кај си и сл те пукаат од сите страни и шит.. се на се 8/10 од мене :)
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.550
Поени од реакции
22.305
Crysis Maximum Edition е компилација која ги содржи Crysis, Crysis Warhead и Crysis Wars (сите излезени веќе некое време). Crysis 2 е игра која само што ја најавија, а ќе биде и за PC и за конзоли.



Modern Warfare 2 (нема веќе Call of Duty во името) треба да излезе на 10.11.2009.


Има Crysis и Crysis Warhead ... Кој се тие другите???
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.550
Поени од реакции
22.305
Кажете некоја игра што е како Сириус Сем..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom