Препораки за игри

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Земи си Call of Duty 4:Modern Warfare
Инсталирај пачови од 1.1 до 1.7
Цепај на Гарена :)
Снага=Мој Чоек:):),бај д веј Call of duty е одлична игра можеш да цепаш слободно на гарена со горе наведените пачови,си праиш твои оружја си ги ујачуваш све:)
А Исто така И Прототајп е супер игрица со одлична графика и гејм плеј.Така да сеа е твој ред да си одлучиш што сакаш:helou:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Излезе FUEL другари, кој сака торент, нека кажува.
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Аман бе, не ме плаши сега, што толку лошо има во неа????
Според гејмплејот што го гледав на јутуб, многу ми е тапа играта. Не гледам ништо интересно, сигурно истото он и го искусил.
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
И јас само што гледав гејмплеј, ич не ми се свиѓа. Графиката е добра, ама играта е многу нереална, ако забележавте:toe:
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.650
Поени од реакции
52.525
Јас ја имам за ХВОХ 360 и многу е глупа. Ја уклучив кога ја земав и толку. Ми стои сега. Не ја симињајте.
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
28
Поени од реакции
0
Neznam so da vi kazam, koga e vo prasanje FUEL. Igrata e tolku glupa so duri nema da praam recenzija za nea, krivo mi e so ja simnav od net, zamisli da ja kupev orginal :D

Vo momentov dobri novi igri za PC skoro i da nema, mozebi Call of Juarez BiB... Mozebi seriozno treba da razmislite za kupuvanje na XBOX 360, do krajot na mart sednata godina za ovaa konzola izleguvaat preku 23 AAA naslovi sto nema da imaat pomala ocena od 8.5... Mnogu od niv PC nema da go vidat ni na slika.
 
Член од
11 јануари 2009
Мислења
722
Поени од реакции
90
Дечки ае препорачајте игра со мотори само да не бара јака конфигурација, освен Moto GP
 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Еј абе незнам као се викаше знам многу јака беше нешо има и четири-цикли не само мотори.Знам 2008-2009 беше ке видам ке ја побарам па ке ти пратам ПП.:helou:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Еј абе незнам као се викаше знам многу јака беше нешо има и четири-цикли не само мотори.Знам 2008-2009 беше ке видам ке ја побарам па ке ти пратам ПП.:helou:
Pure да не е ?
 
S

StormRage

Гостин
епа народе една препорака за игра со тешка кољажа (како принцот од персија само без многу малтретирање туку нон стоп касапана :))
 
Член од
24 август 2007
Мислења
761
Поени од реакции
15
Авиони војна пукање летање добра симулација освен :
Rise of Flight: The First Great Air War
оти бара резолуција што неможам да ја имам а максимална е кај мене 1152 х 864
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Авиони војна пукање летање добра симулација освен :
Rise of Flight: The First Great Air War
оти бара резолуција што неможам да ја имам а максимална е кај мене 1152 х 864
Tom Clancy's H.A.W.X. ... Не е лоша :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom