Препораки за игри

Делија

Борец за ПРАВДА
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.196
Поени од реакции
35
Jas ja igram PROTOTYPE i mozam da kazam deka grafikata e dobra, prikaznata taka i taka... No nemozam da razberam kako moze se poveke vakvi igri da pravat... Se utepuvas od pukanje t.e. tepanje... navamu-natamu glava da te zaboli... Ogromna fantazija... Tepas se i sesto ni zasto, ni kako... tuku samo tepaj... :toe: A be kaj otidoa pravite igri...??? Po realni i so podobra tematika... Se nadevam deka "ALAN WAKE" pobrzo ke izleze i takvite ko nea kako na primer "I AM ALIVE"... :toe:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Valve, give us the @#$%ing 3rd episode of Half Life 2. :pos:
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Добро бе мајке му, има некој информација за Virtua Tennis 2009 ?
 

DarkoG

Better then ever before.
Член од
19 август 2008
Мислења
701
Поени од реакции
81
Да ми препорачате некоја игра во прво лице од рака што се игра. Со пушки ова она понова. :) Само тие ги поштувам за игри, другото е се шит!
 
Член од
21 август 2008
Мислења
5.204
Поени од реакции
953
Барам игра со градење на градови ... Нешто како Цезар/Клеопатра али во модерно време .... Нешто со економии бла бла бла ....(слично на Капитализам претпоставувам) ама со добра графика ... Сity Life ? ;)

Торенти ... ИТНО е ... глуп е петоков ...:drk::drk::drk:
rise of nations a pobaraj na net torrent
 

Делија

Борец за ПРАВДА
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.196
Поени од реакции
35
Dreamfall the longest journey ... Najdobra avantura igra na site vreminja, spored mene... Takva tema nema ni edna druga igra... Koga ja zavrsiv ostanav so podotvorena usta i zamislen... Sto mi bese zal sto dojde krajot... A dugacka e... Mu ja preporacuva na sekoj, neka ja proba i neka ja izigra... Ne e mnogu teska, ama e PROKLETO INTERESNA...:smir:

Na vakva tema treba i eden film da se napravi... Koj ja izmisli , alal da mu e...

http://www.dreamfall.com/
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
Дајте некоја Non target based free action mmorpg :smir:
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Некоја игра како Fallout 3 и Oblivion: The Elder Scrolls, така нешо да предложите(?)... :smir:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Real The Game сте ја играле? играч на Реал си живееш фудбалски живот се појачуваш тренинзи ,утакмици излегувања бла бла
некоја игра слична на оваа има?
 

DEVIL FOREVER

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
Член од
29 април 2009
Мислења
538
Поени од реакции
23
virtrua tenis 2009 super igra e ja igram nekojpat
 

Kajgana Shop

На врв Bottom