Ајде да се ЕБЕМЕ...

Статус
Затворена за нови мислења.

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Хахаха ми текна мене дека познавам тип шо има одбиено женска така х) Она му рекла и он ја одбил х) Не спомињам имиња сепак :):zver:
 
O

Out Boy

Гостин
Хахаха ми текна мене дека познавам тип шо има одбиено женска така х) Она му рекла и он ја одбил х) Не спомињам имиња сепак :)
Па нормално. Може типот планирал да води љубов, а оваа... :kesa:

Инаку мислам дека е крајно грубо (иако на некои тоа им е секси и ги пали) да речеш “Ајде да се е*еме“. Другата страна неретко може да се почуствува како обичен сексуален објект (освен ако врската “цути“ па ова да му дојде како “афродизијак“).

И што има да се кажува бре. Ќе ја/го викнеш, вечеричка, филмче, пригушено светло... и се’ си иде спонтано потоа...

Абе ја да не сум нешто многу романтичен? :pos:
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Хахаха ми текна мене дека познавам тип шо има одбиено женска така х) Она му рекла и он ја одбил х) Не спомињам имиња сепак :):zver:

И јас имам одбиено нема поубо чувство да ме верваш,ко до сабајле да си се ебавал ти се фаќа.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
глупо е тоа, јас сум за спонтано да се случе. :)
Па и тоа е спонтано бе, седите и правите муабет за економската состојба на пингвините од Камчатка, и зошто делфините од Папуа Нова Гвинеа немаат право на глас на локални избори и момчето фино ќе ти рече АЈДЕ ДА СЕ ЕБЕМЕ или СКИДАЈ ГАЧЕ :)

Поспонтано амин
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Хахаха ми текна мене дека познавам тип шо има одбиено женска така х) Она му рекла и он ја одбил х) Не спомињам имиња сепак :):zver:
Машкиот полов орган и на батерија да е ќе се потроши или цркни. Мит е тоа стално спремен да биди и сега се очекува од него да турка со колковите како со хилта ѕид да турка.
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
239
Поени од реакции
5
Па и тоа е спонтано бе, седите и правите муабет за економската состојба на пингвините од Камчатка, и зошто делфините од Папуа Нова Гвинеа немаат право на глас на локални избори и момчето фино ќе ти рече АЈДЕ ДА СЕ ЕБЕМЕ или СКИДАЈ ГАЧЕ :)

Поспонтано амин

Мај мистејк ,мислев така само да си дојде без тие зборови. :)

a kako e toa spontano daj primer
Пример, како шо би започнал у нормална ситуација, само без тие зборови.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
кажи му да имате секс
Еве конкретко ова ме интересира...
Како се кажува да имате секс бе брат?
- Ај да имаме секс?
Како го правиш ти тоа, како ти оди?
Особено па девојче, како девојче му кажува да има секс на маж? - Братче да не сакаш да ми го зачукаш онака јако па да видиме за кого ќе фантазираш?
Како..?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom