Навивачки групи во Македонија

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Па и ја ти седам цел ден у карпош и низ центар со дукс па сите ме 'истепале' до сеа затоа не искачам веќе од дома!!!
кај седиш у карпош молим те?? поминуваш позади универзална меѓу дрвата??
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
хахахаха и јас можам да фатам утре некој да го прекршам од ќутек и да кажам абе аеродромец беше ... абе и сами не сте свесни дека сами си се нарекувате сељаци бе баш со една другарка зборев вика у аеродром се е сељачана седат по клупи како баби и само оговараат и ке се степаат не излагаат од населбава не мрднале нигде а доколку јас секој ден сум у аеродром после тренинг стално поминувам на ранецот со огромни букви ми пишуе ЦПБ и никој до сеа не дошол да ми рече нешто

Како што кажав, ДА НЕ СЕ ЛАЖЕМЕ....Тебе момак очигледно ова ти е тешко, прво лажеше за годините , после лажеше дека ФА краделе песни од ЦПБ , после дробеше дека тапанот сте ни го украле ,а сеа кажуваш гачки кои никад не се десиле а богами и нема да се десат...
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
хахахаха и јас можам да фатам утре некој да го прекршам од ќутек и да кажам абе аеродромец беше ... абе и сами не сте свесни дека сами си се нарекувате сељаци бе баш со една другарка зборев вика у аеродром се е сељачана седат по клупи како баби и само оговараат и ке се степаат не излагаат од населбава не мрднале нигде а доколку јас секој ден сум у аеродром после тренинг стално поминувам на ранецот со огромни букви ми пишуе ЦПБ и никој до сеа не дошол да ми рече нешто
Ова како со муабетот на МСН, како со Пирати што му кажале, како неговите години, како тоа што сме бегале, како Наташа...да не речам се вистини до вистини :pos:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Како што кажав, ДА НЕ СЕ ЛАЖЕМЕ....Тебе момак очигледно ова ти е тешко, прво лажеше за годините , после лажеше дека ФА краделе песни од ЦПБ , после дробеше дека тапанот сте ни го украле ,а сеа кажуваш гачки кои никад не се десиле а богами и нема да се десат...
кажи ми што не е точно у постот
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ова како со муабетот на МСН, како со Пирати што му кажале...да не речам се вистини до вистини :pos:
муабетот на мсн заебанција а тоа со пирати жива вистина и сами си знаете
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
хахахаха и јас можам да фатам утре некој да го прекршам од ќутек и да кажам абе аеродромец беше ... абе и сами не сте свесни дека сами си се нарекувате сељаци бе баш со една другарка зборев вика у аеродром се е сељачана седат по клупи како баби и само оговараат и ке се степаат не излагаат од населбава не мрднале нигде а доколку јас секој ден сум у аеродром после тренинг стално поминувам на ранецот со огромни букви ми пишуе ЦПБ и никој до сеа не дошол да ми рече нешто

ama sigurno so mali bukvi ti pisuva... aj ke te iskrivat i tebe neko den..
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ama sigurno so mali bukvi ti pisuva... aj ke te iskrivat i tebe neko den..
кој ке ме искриви бе...скоро сите ги знам од таму а и тие што не ги знам се десило да пројадат гомна али никад не ми се пуштиле
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Кај имаш тренинг бе кај поминуваш?
абе тренирам у дом на арм али идам секој ден после тренинг накај аеродром...баш секој ден поминувам по булеварот па идам се до крај на аеродром кај веро
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Кај имаш тренинг бе кај поминуваш?
Не го гледате дека лаже и за тоа...којзнае кај учи накај Карпош 15-16, поминал во аеродром со ранец City Phard Boys пффффф исто како Наташа, како Пирати, како муабетот на МСН, годините, песните, бркањето....
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Не го гледате дека лаже и за тоа...којзнае кај учи накај Карпош 15-16, поминал во аеродром со ранец City Phard Boys пффффф исто како Наташа, како Пирати, како муабетот на МСН, годините, песните, бркањето....
а што мислиш ти кај идам после тренинг....
идам на дупла доза
 

Kajgana Shop

На врв Bottom