Навивачки групи во Македонија

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
da, proagam !!! So fantomka Family se setam niz sred centar i k*r me boli, nikoj nisto ne mi napravil do seaga, nema ni ponatamu... a ti me znaes i jas mislis se usrav.. haha
ахх бе зоко зоко никој не вика дека си се усрал него правиме муабет онака реален
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Реален бе, не ко тебе, цел живот ти е Војна на Ѕвездите и научна фантастика...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Или ти мислиш дека се што кажуваш е вистина...ако е така, во тој случај ти имаш многу поголем проблем од тоа што ние мислиме
уфф дај ми и на мене една црта више стварно неможам:pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
уфф дај ми и на мене една црта више стварно неможам:pos2:
Млекцето те чека....после млекцето на какање и викни ГО-ТО-ВО да дојде мамицата ти да ми ти го избрише незното ми ти газенце...и после тоа да ти ја прочита Снежана и седумте џуџиња и ајт на спиење
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Млекцето те чека....после млекцето на какање и викни ГО-ТО-ВО да дојде мамицата ти да ми ти го избрише незното ми ти газенце...и после тоа да ти ја прочита Снежана и седумте џуџиња и ајт на спиење
ке дадеш или не даваш ајде кажувај сеа....ако чуваш само за тебе барем така кажи ми
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
da, proagam !!! So fantomka Family se setam niz sred centar i k*r me boli, nikoj nisto ne mi napravil do seaga, nema ni ponatamu... a ti me znaes i jas mislis se usrav.. haha
Znam samo deka se rasprasuvase od kaj te znam.... :) , ne se sekiraj sakav malce da se pozaebavam so tebe . Da vi bide samo jasno , toa sto vasi clenovi si proagaat niz centar so Dukseri i maicki F.A e samo znak na nasata civiliziranost. Ne sme nie maalski luge pa glavna preokupacija vo zivotot da ni bide 30 dusi da najdeme da istepame 1. Na denta na derbito i dva tri dena predhodno, sum za toa da ima tenzii niz skopjevo ( po nekoja tepacka , odzemen dukser , ovo ono ) ama vaka vo obicni denovi tapa e
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
ке дадеш или не даваш ајде кажувај сеа....ако чуваш само за тебе барем така кажи ми
Не ти го давам бе...смири се, не се палам на машки, сфати еднаш веќе не сум како тебе!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Не ти го давам бе...смири се, не се палам на машки, сфати еднаш веќе не сум како тебе!
црта црта...ако се тие вашите навикнати да ти го бараат јас црта ти барам доста ми е не сум наркоманче .....онака сакам малце да се опуштам доста ти е тебе секој ден више го правиш тоа
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Znam samo deka se rasprasuvase od kaj te znam.... :) , ne se sekiraj sakav malce da se pozaebavam so tebe . Da vi bide samo jasno , toa sto vasi clenovi si proagaat niz centar so Dukseri i maicki F.A e samo znak na nasata civiliziranost. Ne sme nie maalski luge pa glavna preokupacija vo zivotot da ni bide 30 dusi da najdeme da istepame 1. Na denta na derbito i dva tri dena predhodno, sum za toa da ima tenzii niz skopjevo ( po nekoja tepacka , odzemen dukser , ovo ono ) ama vaka vo obicni denovi tapa e

Значи ,не се бира ситуација дали кога ќе се иде накај центар со реквизит од ФА...Исто ми е дали е ден пред дерби или пак на летен распуст ...Исто ми се фаќа, и онака нема ништо да ми се деси...
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Значи ,не се бира ситуација дали кога ќе се иде накај центар со реквизит од ФА...Исто ми е дали е ден пред дерби или пак на летен распуст ...Исто ми се фаќа, и онака нема ништо да ми се деси...
Ok , vremeto ke pokaze
 

Kajgana Shop

На врв Bottom