Навивачки групи во Македонија

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Се појави на виделина твојот низок коефициент на интелегенција..На ваков пост можам само да те потсетам на една песна што порано ја пеевме : Секоја, ку*ва од центарот,јас ќе ја е*ам крај Вардарот..

знам дека ти текнува:pos2::pos2::pos2:
таа плавата од аеродром јас ке ја е*ам к*ров Пу*и го :pos2::pos2:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
ако си разбрал дека КЦ беа кај нас на трибина да...беа...али македонци беа у КЦ има и македн=онци бе ашљак


Член на педерите а не знае дека шипуси му седеле на трибина..Ај трк до карам прашај и враќај се одма да не те мислам :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
а знам дека и ти текнува дека таа песна беше (секоја Пи*ка од аеродром јас ке ја е*ам годел шампион
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
а знам дека и ти текнува дека таа песна беше (секоја Пи*ка од аеродром јас ке ја е*ам годел шампион


Песнава нема врска! Направи разлика и на прв поглед ќе се увериш која е подобра и попевлива..Ма кај сум нашол јас со опинок да се објаснувам :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
уууууф таа плавата :pos2::pos2::pos2:
Мислам дека ти дојде време за спиење...утре е понеделник, осмолетката бара сериозност и посветеност, а за да може да се пружи тоа, мора да се биде одморен. Лека ти ноќ, каплару :pos:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Го напаѓаат емоции пред спиење..Па разбирливо хормоните вријат кај пубертетлиите :pos2::pos2::pos2::pos2: Добра ноќ нежни па утре добиј некоја 5 за мене :helou:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Го напаѓаат емоции пред спиење..Па разбирливо хормоните вријат кај пубертетлиите :pos2::pos2::pos2::pos2: Добра ноќ нежни па утре добиј некоја 5 за мене :helou:
не брат јас утре уживам па и уживам скоро 2 години 15 јануари идам у војска
 

Kajgana Shop

На врв Bottom