Навивачки групи во Македонија

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Е како не примаат?!? Кај Командантот само такви и примаат :pos:
:pos2::pos2::pos2:

Леле, што све нема да прочиташ од овов city park gay...Толку глупости мислам дека никој не е способен да истресе за толку кратко време ...

Ваљда отиде да спие сеа па нема да замара...
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
не бе платена на обука идеш прво 3 месеци после ако си добар ке те стаат у платена
Обука :pos2::pos2::pos2::pos2:

Му праиш кафе на Коле, му пеглаш по дома,му диплиш алишта а за дипломирање му го пушиш ...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Обука :pos2::pos2::pos2::pos2:

Му праиш кафе на Коле, му пеглаш по дома,му диплиш алишта а за дипломирање му го пушиш ...
ааа момак извини ако му го правиш тоа ти не го прават сите...добро ако рачунаш ти и твоите другарчиња онда неможам да ти помогнам
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
ааа момак извини ако му го правиш тоа ти не го прават сите...добро ако рачунаш ти и твоите другарчиња онда неможам да ти помогнам

Па ти сам рече дека идеш на обука, ја само да им појаснам на неупатените за да не испадне дека дошло до недоразбирање...Се знае кои се педери у градов ,тоа е одамна докажано од ваша страна...

Ama bitno na vas K... ne vi e obsesija..... NEEEEEEEEEE
Опсесија се пишува,неписмен...:tapp::tapp:

Ти глеам си ја прошол обуката, сеа на пост-дипломски не знам што ќе ве тера да праите..:toe::toe::toe:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Па ти сам рече дека идеш на обука, ја само да им појаснам на неупатените за да не испадне дека дошло до недоразбирање...Се знае кои се педери у градов ,тоа е одамна докажано од ваша страна...



Опсесија се пишува,неписмен...:tapp::tapp:

Ти глеам си ја прошол обуката, сеа на пост-дипломски не знам што ќе ве тера да праите..:toe::toe::toe:
јас идам у арм а не идам у вашата таканаречена војска на коки и убаво ви рече центарец опсесија ви е идете земете му го по еднаш и да не замарате веќе и те молам кулирај не ме напињај
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Bedni ste, ne ste ni smesni veke. Huligani koisto nemaat istepano covek poslednive 13 godini :pos2: .
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Прашајте ги тие ''храбрите'' што беа лани пред Бисер фино сочекани у недозволени активности па после збори за тоа кој-кого и што...

А ти нежен, не се нервирај, лошо е за здравје, нема да те примат после у армија*...




























На Коки свињата...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Прашајте ги тие ''храбрите'' што беа лани пред Бисер фино сочекани у недозволени активности па после збори за тоа кој-кого и што...

А ти нежен, не се нервирај, лошо е за здравје, нема да те примат после у армија*...
хахахаха и јас можам да фатам утре некој да го прекршам од ќутек и да кажам абе аеродромец беше ... абе и сами не сте свесни дека сами си се нарекувате сељаци бе баш со една другарка зборев вика у аеродром се е сељачана седат по клупи како баби и само оговараат и ке се степаат не излагаат од населбава не мрднале нигде а доколку јас секој ден сум у аеродром после тренинг стално поминувам на ранецот со огромни букви ми пишуе ЦПБ и никој до сеа не дошол да ми рече нешто
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Па и ја ти седам цел ден у карпош и низ центар со дукс па сите ме 'истепале' до сеа затоа не искачам веќе од дома!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom