Навивачки групи во Македонија

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Ни сум те молел ни ќе те молам да ме одблокираш !Па ако си тој познавач објасни нешто кажи...Дете така и така не познаваш тоа така она така....А не МРСЛУКО,СЕЉАЦИ....Се врати ти и почна да правиш збрки овде...ЈАС МИСЛАМ ДЕКА ЧКЕМБАРИ се најдобра навивачка група во Македонија и тоа е сепак мое мислење нели?А јас да лижам на кого ? На Димитар си се заебал братче Димитар е поголем од мене но ми е како другар и дискутираме само за кошарка,ЈОЕ што имам јас со него?Па Чкембари се 7 000-8 000 значи јас ако мислам дека они се најдобри јас на сите им лижам ГЗ?ц.ц.ц.ц :tapp: Навивачи не навивачи тоа вие од дугата година Струмица-Работнички-Фени во БИБЛ а Јане,со компанијата може само да гледа во сала и на телевизор па вие колку сакајте навивајте...:drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk: :drk:
Абе пубертетлио пополека малце.Струмица до год во БИБЛ ак оне се распадне.Ако не оваа следната ќе ве нема.

Кај си ги видел чкембари во број од 7-8000?Дали знаеш што збориш бе.Па Комити во своите најдобри денови немаа по толку луѓе на запад а не па сега да ја има некој оваа бројка.Тумбе кафе собира 8000.Сите што се на стадион се навивачи бе море прост???
Прави разлика помеѓу навивачи и обична публика.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
na majka ti u anus
admini aj reagirajte malce neli gledate deka provocira
Хехе нервозна реакција за печатна грешка. А ти изгледа се пронајде во Козари а? :vozbud:

Ни сум те молел ни ќе те молам да ме одблокираш
Христов, пошто викаш дека не си ме молел да те одблокирам еве една приватна порака што ми ја прати ти. Немој друг пат да си ме нарекол лажго! Јас не лажам!!!

HRisToV напиша:
Radical Boy напиша:
HRisToV напиша:
Ke mi odgovoris,zosto me blokirase ili ne?
Затоа што го даде мојот мсн на пола струмица
c.c.c.c. Neznam kako go kazuvas toa?Jas go dadov?Dimitar go dal na site,a ne jas!Na mene mi go kaza Ile,i jas mu go kazav samo na Dimitar,te molam odblokiraj me. Te molam!
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.493
Поени од реакции
47.595
Многу бе :).Да се разбериме:Ултраси и Хулигани не има околу илјада.А навивачи Пелистер(ФК и РК) има многу.Низ цел свет.
ете тоа е поентата што не може да ја сконта Христов(кој кај и да е мислам дека ке се обеси :))
разликувај навивачка група од присутна публика,има 7 000 нанвиаат 1 000 Струмица има 2,000 навиваат 50 души итн.итн.Ноу Камп има 80 000 навиваат 5-10-15 000 дете неразбрано
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Хехе нервозна реакција за печатна грешка. А ти изгледа се пронајде во Козари а? :vozbud:


Христов, пошто викаш дека не си ме молел да те одблокирам еве една приватна порака што ми ја прати ти. Немој друг пат да си ме нарекол лажго! Јас не лажам!!!
bravo za postov. se dokaza deka ti si lazgoto stvarno hristov bil vo pravo:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
8 јуни 2008
Мислења
19
Поени од реакции
0
radical se sovnevam deka si nad 20 godini
a inaku za ckembari
ke kazam deka oni ne se poveke od 2000
mnogu e 7-8000
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Хехе нервозна реакција за печатна грешка. А ти изгледа се пронајде во Козари а? :vozbud:



Христов, пошто викаш дека не си ме молел да те одблокирам еве една приватна порака што ми ја прати ти. Немој друг пат да си ме нарекол лажго! Јас не лажам!!!
Да те замолив тогаш да ме одблокираш...Но ти правиш филмови за ништо !!!Ти велиш дека сум рекол дека го сакам Мзт,дека сум те молел толку сум те молел онолку...Те замолив тогаш зошто правевме добар муабет за кошарка и ми кажуваше некој работи што јас не ги знаев тоа е точно...Но очигледно ти си само една будала која само знае да вреѓа...:toe:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Да те замолив тогаш да ме одблокираш...Но ти правиш филмови за ништо !!!Ти велиш дека сум рекол дека го сакам Мзт,дека сум те молел толку сум те молел онолку...Те замолив тогаш зошто правевме добар муабет за кошарка и ми кажуваше некој работи што јас не ги знаев тоа е точно...Но очигледно ти си само една будала која само знае да вреѓа...:toe:
so i da kazes sea ke svatam deka lazes. prvo tvrdese deka ne si go molel da te odblokira. pa ti dokaza deka si ne lazel sea pak pocinjas nesto da mutis. djabe ne se trudi te svativme kakov si. aj idi spremaj se ke zakasnis na polumatura
 
Член од
8 јуни 2008
Мислења
19
Поени од реакции
0
Да те замолив тогаш да ме одблокираш...Но ти правиш филмови за ништо !!!Ти велиш дека сум рекол дека го сакам Мзт,дека сум те молел толку сум те молел онолку...Те замолив тогаш зошто правевме добар муабет за кошарка и ми кажуваше некој работи што јас не ги знаев тоа е точно...Но очигледно ти си само една будала која само знае да вреѓа...:toe:
bravo za ova
jas za ova vreme sto sum na forumov on zabodi 20-tina navredi kako i site od skopje sto se mislat nekoi gragani a ne gledaat deka Albancite od den na den se mnozat kako gluvci i za 50 godini skopje ke bide albansko
samo da vi kazam deka ne sakam da se otvara glupa tema na razgovor ispolneta so navredi pcuenja....poradi mojov post
ne mora da go citirate ovoj post:smir:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Хехе нервозна реакција за печатна грешка. А ти изгледа се пронајде во Козари а? :vozbud:



Христов, пошто викаш дека не си ме молел да те одблокирам еве една приватна порака што ми ја прати ти. Немој друг пат да си ме нарекол лажго! Јас не лажам!!!
i 100: 0 za radikal :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
vlatko_inter....најјакиот хлиган на Boys San-Интернационале и поопширно во Италија.....
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
radical se sovnevam deka si nad 20 godini
a inaku za ckembari
ke kazam deka oni ne se poveke od 2000
mnogu e 7-8000
Tи нема што да се замараш јас колкав сум. Гледај си интер таму и не туку се мешај каде што не ти е место.

bravo za ova
jas za ova vreme sto sum na forumov on zabodi 20-tina navredi kako i site od skopje sto se mislat nekoi gragani a ne gledaat deka Albancite od den na den se mnozat kako gluvci i za 50 godini skopje ke bide albansko
samo da vi kazam deka ne sakam da se otvara glupa tema na razgovor ispolneta so navredi pcuenja....poradi mojov post
ne mora da go citirate ovoj post:smir:
Каде ве навредив дека не сте од Скопје? ГЛедаш како самите си го искажувате тој комплекс дека не сте од Скопје. Ме заболе таквото од кај си, чим си глупак каков што си неможам јас да ти помогнам. А верувај со овој твој мозок и со овие неколку поста колку што си на форумов, колку и да сакам да не извлечам некаков избрзан заклучок, неможам, пошто ме увери дека си ископлескирано малоумниче од некое селиште (е сега немора постот во вода да ти пропадне пошто еве ти го кажав тоа што сакаше да го слушнеш, т.е да потврдам за твојот комплекс на пониска вредност и да ти дадам еден совет, и вие од селото сте луѓе, немој да паѓаш во депресии дека си провинцијалец, гледај среди се со паметот, ако е можно, не ги криви родителите што не се од Скопје, не се они криви, тако је судбина хтела, о кеј?

---
Христов ај те молам да те одблокирам, ако те одблокирам ке ми правиш муабет на Мсн? Те молаааааааааааам :pos2::pos2::pos2:

П.С не ме терај да го извдам муабетот во кој кажуваш се најлошо за Ајдуци и го величаш ФА и Мзт!!!
 
V

Viktoranius

Гостин
Tи нема што да се замараш јас колкав сум. Гледај си интер таму и не туку се мешај каде што не ти е место.



Каде ве навредив дека не сте од Скопје? ГЛедаш како самите си го искажувате тој комплекс дека не сте од Скопје. Ме заболе таквото од кај си, чим си глупак каков што си неможам јас да ти помогнам. А верувај со овој твој мозок и со овие неколку поста колку што си на форумов, колку и да сакам да не извлечам некаков избрзан заклучок, неможам, пошто ме увери дека си ископлескирано малоумниче од некое селиште (е сега немора постот во вода да ти пропадне пошто еве ти го кажав тоа што сакаше да го слушнеш, т.е да потврдам за твојот комплекс на пониска вредност и да ти дадам еден совет, и вие од селото сте луѓе, немој да паѓаш во депресии дека си провинцијалец, гледај среди се со паметот, ако е можно, не ги криви родителите што не се од Скопје, не се они криви, тако је судбина хтела, о кеј?

---
Христов ај те молам да те одблокирам, ако те одблокирам ке ми правиш муабет на Мсн? Те молаааааааааааам :pos2::pos2::pos2:

П.С не ме терај да го извдам муабетот во кој кажуваш се најлошо за Ајдуци и го величаш ФА и Мзт!!!
Ај цитирај го.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom