Heroes

Член од
13 април 2008
Мислења
429
Поени од реакции
7
Gi imam gledano do 2 i nekoj epizodi od 3 sezona sea cekam nekoj da gi dosimne za da si gi dogledam zasto me nervira da gledam edna po edna epizoda :wink:
 

Mikky

Интераш
Член од
23 октомври 2008
Мислења
210
Поени од реакции
19
3 сезона ќе биде убедливо најдобра, иако и втората не беше толку лоша колку што се мисли. Мислам дека ова е една од ретките појави кога во некоја серија 3 сезона би била подобра од првата.
Според мене само еден може да го реши Petrelli. DNA слична на неговата, претпоставувате :nesum:
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Според мене само еден може да го реши Petrelli. DNA слична на неговата, претпоставувате :nesum:
Никад не се знае кој нов лик можат да го уфрлат, затоа мислам дека може да си јави и некое ново бате што може да го реши мистер Петрели :)


Иначе мене лично почна многу досадна да ми станува серијава :nesum:, одвај ги догледувам епизодиве, ама тоа е, сум се фатил на орото и нема пуштање,
најдобар момент во последнава епизода ми беше борбата меѓу Сајлер и Питер :vozbud: ( е нив двајца ги обожавам:) ), ама штета за Питер :(
 

диме

When Am I ?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
806
Поени од реакции
21
Еве како Peter ќе ја добие лузната на лицето! Барем јас така мислам. :)
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.596
Поени од реакции
13.281
3 сезона ќе биде убедливо најдобра, иако и втората не беше толку лоша колку што се мисли. Мислам дека ова е една од ретките појави кога во некоја серија 3 сезона би била подобра од првата.
Според мене само еден може да го реши Petrelli. DNA слична на неговата, претпоставувате :nesum:
Petrelli пред да ги добие моќите од Питер и немаше кој знае каква способност... Кога тогаш сите ќе ја дознаеа и ќе избегнуваја физички контакт со него... Ама сега... не знам... Едино Сајлар ако му ја пресечи фацата па да му ја земи и таа способност.

А можно е Питер сега да ја има способноста на татко му, пошто го виде на дело уште пред да ги изгуби моќите, така да можи пак да си ги врати, си викам.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Па има многу луѓе од Level 5 што можат да се спротистават на Arthur како на пример Eric Doyle, а кој знае уште какви ли има со појаки моќи. Но сигурно Sylar ке биде главниот борец против него.
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
а бе ова ке звучи малце глупо, ама на која програма ги даваат??
и од колку саат?
дека јас ги имав гледано некои на компјутер, ама сакам да видам до кај се на телевизија
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
а бе ова ке звучи малце глупо, ама на која програма ги даваат??
и од колку саат?
дека јас ги имав гледано некои на компјутер, ама сакам да видам до кај се на телевизија
Третата сезона ја има само на NBC, ама ние си ги вадиме од Интернет. А првата сезона секоја среда у 22 на Сител.
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.478
Поени од реакции
22.166
Добра епизода , малку не ми се допадна тоа што таткому на Питер му ги зеде сите моки.Баш би сакал Петрели да се сретне со Сајлер:vozbud:добра борба ќе падне.
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Добра епизода , малку не ми се допадна тоа што таткому на Питер му ги зеде сите моки.Баш би сакал Петрели да се сретне со Сајлер:vozbud:добра борба ќе падне.
Со овие моќи што сега ги поседува, Петрели ке тепа 100%. Сајлр нема никаква шанса:(.
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Абе торенти од кај наоѓате? Од земунда?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom