Heroes

Член од
6 мај 2008
Мислења
320
Поени од реакции
9

Ne e nesto remet za serijava, Heroes i mene mi se svigja i ja gledam ali klipov e zakon XD
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Сега баш ја гледав нултата епизода од новава сезона, нешто повеќе како потсетување на ликовите, интервјуа и слично. Фино склопена и вреди да се погледне, ако некоој не гледа Хироус и ја погледне епизодава дефинитивно ќе му се отвори желба :)
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Сега баш ја гледав нултата епизода од новава сезона, нешто повеќе како потсетување на ликовите, интервјуа и слично. Фино склопена и вреди да се погледне, ако некоој не гледа Хироус и ја погледне епизодава дефинитивно ќе му се отвори желба :)
Значи нема ништо ново,
ко така да не ја симнувам за џабе,
фала на инфото :):helou:
 

dungeon master

Милиционер
Член од
14 февруари 2006
Мислења
793
Поени од реакции
18
Ajde ajde uste nekoj saat pa sabajle site na mreza da ja barame na koj sajt ce se pojavi najprvo za kradenje, uf pardon za pozajmuvanje. Epa sega koga ja nema kaj nas na TV ne sme nie krivi. Baska kaj mene nema vodovod a ne pa kablovska, treba da im se prosti na tie od nerazvienite zemji, NELI BRACA KAJGANDZII :)

Ama ja mislam deka ce ja utnat malku ovaa sezona, ce pocnat kako drugite da ja preteruvaat malku. Abe teraj si po staro, zapletce i sve ama da ne se siri mnogu, a ne kaj citav sega ce ima nekoja vakcina pa ce mozes da dobies nekoi moci so nea itn.

Kako i da e, za SF fan kako mene SF si e SF pa kakvo saka neka e :helou:
 

диме

When Am I ?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
806
Поени од реакции
21
Веќе ги имам двете епизоди... :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Ама за жал не можам сега да ги гледам... во 12 сум на испит... :(

Ама по испитот... :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.543
Поени од реакции
22.291
Ајдеееее снимам ги уште 10 минути ке се симне првата епизода па потоа втората..Едвај чекам:vozbud::vozbud:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.543
Поени од реакции
22.291
Во првата епизода Сајлер ја зеде моќта на Клер и сега тој е неуништив.Доктор Суреш си вбризга инекција и сега и тој има моќ.Линдерман е жив.Тоа е поважното од првата епизода ,сега ќе ја гледам втората па ќе ви пишам ако има нешто интересно
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
дајте некој торент со епизодите и прва и втора и така??
плиз
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Во првата епизода Сајлер ја зеде моќта на Клер и сега тој е неуништив.Доктор Суреш си вбризга инекција и сега и тој има моќ.Линдерман е жив.Тоа е поважното од првата епизода ,сега ќе ја гледам втората па ќе ви пишам ако има нешто интересно
Ах, абе ќути си :vozbud:
Требаше во неизвесност да не држиш. А да прашам, на колку време излегуваат епизодите?
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.543
Поени од реакции
22.291
Ах, абе ќути си :vozbud:
Требаше во неизвесност да не држиш. А да прашам, на колку време излегуваат епизодите?

Извиниииии веке нема да ги коментирам епизодите:smir:.А на колку време излегуваат и јас тоа не го знам:toe:
 

dungeon master

Милиционер
Член од
14 февруари 2006
Мислења
793
Поени од реакции
18
Извиниииии веке нема да ги коментирам епизодите:smir:.А на колку време излегуваат и јас тоа не го знам:toe:
Abe i vie ste bile po filmovite :)

Za site informacii za filmovi i serii najdobra strana vi e IMDB.com tamu imate informacii komplet sa serijata so epizodite. Ce kliknete na sezonata gore, na brojkata i ce vi gi dade spisok na epizodite i koga treba da izlezat u eter odnosno ako se znae koga ce izlezat.

Do rakovodstvoto: moze da se davaat linkovi za legalni sajtovi taka ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom