Гафови на "коментатори"

OdMitico

Rajko Mitic
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.368
Поени од реакции
312
Eve go tatkoto na Masa,pred edna nedela praveshe operacija na bubregot,mu vadele kamenja,imal covekot kamenolom:)...Milenko,ja pravi vesela trkata:)
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Миленко рулз!Животот е позабавен со него:pos:

Го видовте тоа што треба да се види-Никол Шерцингер:pos:
 
Член од
8 октомври 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
20
so milenko ne moze nikoj
vcera po zavrsuvanjeto na kvalifikaciite vo brazil go prikazaa na ekranot poljakot kubica i milenko veli ne znam za vas ama mene kubica mi lici na onoj ubiecot na novinarot vo, hrvatska eve posle gledajte vesti ke vidite deka lici na nego i vo profil a i vo anfas :tapp::pos2::pos2::pos2:
Поинтересен е преносот со него. Се сум се изнаслушал од него ама ова беше :zver:ско.
Ќе си има проблеми Кубица :pos2::pos2::pos2: можеби ќе го пријави...:pos2::pos2::pos2:
 

Vlatko_100

DUKE
Член од
21 јануари 2008
Мислења
648
Поени од реакции
20
Почит кон Миленко вчера кажа се што му лежеше на душа за цела сезона
Па кога ја виде онаа од Пусикет долс кога рече, еве Хамилтон донел и музика:pos2:
И на крај на трката тоа не може да се напише кога почна да испушта звуци како мајмун кога почна да се дере леле :zver: е човеков
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Почит кон Миленко вчера кажа се што му лежеше на душа за цела сезона
Па кога ја виде онаа од Пусикет долс кога рече, еве Хамилтон донел и музика:pos2:
И на крај на трката тоа не може да се напише кога почна да испушта звуци како мајмун кога почна да се дере леле :zver: е човеков
Toa bese krajjjj.Vika auuu luge sto e ovaaaaa zareeeeem e vozmoznooooooooooooooooooooooo lugeeeeeeeeeeeeee pa ova ni Garo ne go moze :pos2::pos2:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ајде нешто од вечерашниот репертоар на Игорче.
“До сега паднаа 4 гола, 2 во ДРЕСОТ (место мрежата) на Касиљас, и 2 во дресот на Арнау!“:pos2::pos2::pos2::pos2:

„Касиљас остана закопан во место, се чеша таму каде што...не треба!“:pos2::pos2::pos2:

Значи кој идиот е!!!
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Сител---"...пред почетокот на натпреварот Бате Б-Зенит ,резултатот е 0-0..."
:tapp: :pos2: :kesa:
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
...Џејсон Робертс кој кариерата ја почна во младинските категории на Челзи, а потоа се пресели во Блекбурн првиот гол во својата кариера го даде токму против Чезли во полуфиналето на УЕФА купот на Олд Трафорд
Ауууу каков морон...
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.630
Поени од реакции
11.231
"Какви шанси промаши Челзи, Анелка, а води"



:tapp::tapp:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Еве еден кикс на Стерјов вчера во прегледот на колото од Англија:

“Сега подобро ќе се види од аголот зад камерата“ :pos2::pos2::pos2:
Место од аголот за голот, зад камерата...:pos2::pos2::pos2:
 

Vlatko_100

DUKE
Член од
21 јануари 2008
Мислења
648
Поени од реакции
20
Тотенхем не знае за пораз откако Хари Реднап дојде на позицијата менаџер. Веќе по втор пат Ливерпул е на колена на „Вајт Харт Лејн“, овој пат во Карлинг купот, Хотспарс постигнаа дури 4 гола.
Русинот Роман Павличенко го отвори резултатот во 38. минута, а младата надеж на Англија, позајмениот играч од Манчестер Јунајтед, Фреизер Кемпбел постигна два гола за 3:0 на полувреме.
Надеж за „Црвените“ на Рафа даде голот на Плесис во 49. полувреме, меѓутоа Павличенко постигна хет-трик и ја закопа екипата од „Енфилд“.
Искусниот дефанзивец Сами Хипија постигна гол во 63. минута за ублажување на болниот пораз. До крајот на натпреварот голманот на Тотенхем Марио Гомез, заработи повреда, се чека на неговиот медицински преглед за подетални информации.



Редат глупости од А1
 
Член од
8 октомври 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
20
Тотенхем не знае за пораз откако Хари Реднап дојде на позицијата менаџер. Веќе по втор пат Ливерпул е на колена на „Вајт Харт Лејн“, овој пат во Карлинг купот, Хотспарс постигнаа дури 4 гола.
Русинот Роман Павличенко го отвори резултатот во 38. минута, а младата надеж на Англија, позајмениот играч од Манчестер Јунајтед, Фреизер Кемпбел постигна два гола за 3:0 на полувреме.
Надеж за „Црвените“ на Рафа даде голот на Плесис во 49. полувреме, меѓутоа Павличенко постигна хет-трик и ја закопа екипата од „Енфилд“.
Искусниот дефанзивец Сами Хипија постигна гол во 63. минута за ублажување на болниот пораз. До крајот на натпреварот голманот на Тотенхем Марио Гомез, заработи повреда, се чека на неговиот медицински преглед за подетални информации.



Редат глупости од А1
Спортската редакција на А1 прави најголеми грешки. Досега немаат објавено вест без печатна грешка. :jaj:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.630
Поени од реакции
11.231
"Еве го во голема шанса Робињо... што направи, одбрани ли Шмајхел?" (а уствари Мајхил одбрани)

:pos:
 

Vuki-Viola-Fan

Solo Fiorentina
Член од
18 мај 2008
Мислења
3.502
Поени од реакции
680
Убедливо кретен на годината е оној на Сител!Него гласот му е тиња,а мозокот му е развиен како пајак мудата!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom