Prison Break

Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Абе што е форава ставам македонски превод ми дава арапски доле бројки букви ставам српски исти ку*ац?:nerv:
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Како да сменам друже, помогни жифти кариера?:vozbud:
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.413
Поени од реакции
6.034
Абе што е форава ставам македонски превод ми дава арапски доле бројки букви ставам српски исти ку*ац?:nerv:
Си ставил превод со кирилска азбука па зато стави некој хрватски превод.Ова ако не сакаш да се замараш со енкодингот на плеерот.
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
1.016
Поени од реакции
50
Преку контрол панел најубо и наједноставно е да мениш. За 7-ка Control Panel > Region and Language > Administrative > Change system bla bla > Одбираш Macedonian и немаш гајле. И за XP-то нешто слично беше..
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Како да сменам друже, помогни жифти кариера?:vozbud:
Пушти некој филм и оди:
Десен клик > Subtitles > Subtitle properties > Font > Cyrillic за Македонски превод, а Central European за Српски, Хрватски и тако даље.
 
Член од
3 мај 2010
Мислења
41
Поени од реакции
0
http://www.cucirca.com/2007/05/06/watch-prison-break-online/
Можеш овде да ги гледаш.Ги има сите епизоди.:smir:
Конечно јас имам барано ваков линк долго време фала многу :vozbud: сакам да ја почнам со гледање оваа серија многу ја фалат па да видам дали навистина е толку добра ама си почињам од почеток затоа што ја пропуштив на сител па ај сеа мирно полека од прва епизода :je:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Конечно јас имам барано ваков линк долго време фала многу :vozbud: сакам да ја почнам со гледање оваа серија многу ја фалат па да видам дали навистина е толку добра ама си почињам од почеток затоа што ја пропуштив на сител па ај сеа мирно полека од прва епизода :je:
Е верувај кога ќе почнеш нема да можеш да прекинеш :):vozbud:
 
Член од
3 мај 2010
Мислења
41
Поени од реакции
0
Според насловот на серијата верувам дека е таква те тера да гледаш и гледаш и гледаш, но лелееееееее на овој линков не работи нешто првата епизода ај ако може помош линк од првата епизода???????????? почињам со гледање нови и нови серии поради тоа што ЛОСТ е при крај па така ај да се испробам на оваа и на flash forward
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Вчера завши 4-тата сезона на РТЛ....:(Малку фалеше да заплачам....:(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom