Секс во кола?

Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
Е сеа за Ферари се нема толку пари :) ама и Голф 4 ке заврши работа :)

--- надополнето ---


Фала на советот. Инаку ја имаме пробано втората поза и баш е топ :)
hahaha ako odime taka mnogu nemaat ni za golf 4
tebe koja kola ti e omilena za takva rabta ili samo vo golf se vozis :)
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
hahaha ako odime taka mnogu nemaat ni za golf 4
tebe koja kola ti e omilena za takva rabta ili samo vo golf se vozis :)
Мене омилени можат да ми бидат многу, ама нема бирање тука, кој каква кола има-таква, ама да ти кажам право во голфот воопшто не ми е лошо таман си е има место за зе :)
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
Мене омилени можат да ми бидат многу, ама нема бирање тука, кој каква кола има-таква, ама да ти кажам право во голфот воопшто не ми е лошо таман си е има место за зе :)
skromna si obzavam skromni
vazen e coveko ne e vazna tolku kolata i da ima muzika i zatemneti sakla oti na brat mi go fatija taka kako pleska ama on e kriv mnogu saka avantura ete mu
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
skromna si obzavam skromni
vazen e coveko ne e vazna tolku kolata i da ima muzika i zatemneti sakla oti na brat mi go fatija taka kako pleska ama on e kriv mnogu saka avantura ete mu
Да да така е! Инаку немора да се иде на јавни места има толку скришни места надвор од градот и таму си на мира
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.428
Поени од реакции
7.803
Ае, нели е забрането секс на јавно место, вклучително и секс во кола?!
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Ае, нели е забрането секс на јавно место, вклучително и секс во кола?!
Забрането е и на црвено да пешачки да поминеш па тоа не гледам дека те спречува.
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Ае, нели е забрането секс на јавно место, вклучително и секс во кола?!
забрането е, ама кога нема каде тогаш мора во кола. Мене лично не ми е нашто нај ама немаме секогаш можност да отидеме дома :)
 

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
Ае нека ми забранат .. ќе се набутам у некое затуцано место , ќе спремам колата и ќе почнам со „работа“ .. Шо да не ми дојде некој цајкан у некоја нива и да ми каже : Дечко но факинг хир ..

Е сега ако сакаш да се туцаш на појавно место , е тогаш поарно имај си спремено 1.200 евра ( мислам толку беше казната ) , за 10 минутни задоволство :D
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
забрането е, ама кога нема каде тогаш мора во кола. Мене лично не ми е нашто нај ама немаме секогаш можност да отидеме дома :)
Па шо не се јавите бе, луѓе сме колеги од форум... може кај мене в дневна или спална... ја нема да учествувам.
Само ќе гледам, пијам пиво и грицкам переци.
 

Милојко

Идем Куме Кући
Член од
17 ноември 2008
Мислења
3.072
Поени од реакции
554
Мене омилени можат да ми бидат многу, ама нема бирање тука, кој каква кола има-таква, ама да ти кажам право во голфот воопшто не ми е лошо таман си е има место за зе :)
Како море кој каква кола има

А мењачо :tv:
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
:devil3: Ќе ве бришам, оти ми ја уништувте темата :devil2:

А, колку лесно можам да средам се.

Само се зезам, тоа е ваше мислење, неможам да го променам. Така ко викате, така нека биди. Ама немојте да ја барате колата во зорт ситуација :) особено ако е караван а дома имате 10 луѓе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom