Секс во кола?

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Глупо е малце зашто нема доволно место, а после тоа што ќе бидеш укочен и два дена ќе те болат нозете, тоа е плус :)
 

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
Глупо е малце зашто нема доволно место, а после тоа што ќе бидеш укочен и два дена ќе те болат нозете, тоа е плус :)
На задно седиште нема ? Има како нема , сеа зависи која поза ја сакаш , најдобра е у скут да ти седе .
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
На задно седиште нема ? Има како нема , сеа зависи која поза ја сакаш , најдобра е у скут да ти седе .
За машко е убаво зашто седи и ужива, а во случајов кадешто јас сум женско и не е баш зашто после мускулите од нозете ме кинат ко да сум истрчала 20км :)
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
За машко е убаво зашто седи и ужива, а во случајов кадешто јас сум женско и не е баш зашто после мускулите од нозете ме кинат ко да сум истрчала 20км :)
Како ќе ја памтиш вечерта инаку :)
 

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
За машко е убаво зашто седи и ужива, а во случајов кадешто јас сум женско и не е баш зашто после мускулите од нозете ме кинат ко да сум истрчала 20км :)
Наивентивност .. он нека се потпре на задното седиште , ти му седни у скут , со газот завртена накај него , и легне врз неговиот стомак..нека ти ги рашири нозете and let the fun begin !!

Или истото само ќе се наведнеш напред , нека те фати за половина и enjoy ;D
 

kompas

Junior
Член од
21 септември 2009
Мислења
107
Поени од реакции
3
Наивентивност .. он нека се потпре на задното седиште , ти му седни у скут , со газот завртена накај него , и легне врз неговиот стомак..нека ти ги рашири нозете and let the fun begin !!

Или истото само ќе се наведнеш напред , нека те фати за половина и enjoy ;D
BINGO !!! uzivancija i prekrasna gletka za tebe, a zadovolstvo i za partnerkata !
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
често го правиме ТОА со мојот момак у кола
не оти нема каде, туку баш од забава
а и плус си земаме винце, мезце нешто и идеме некаде у курац, надвор од градот
и си правеме све што ни се прави до сабајле (пошто тогаш татко му му ја зима колата да иде на работа човекот):pos2:

и така ви викам, супер е у кола, дури и сексто е различен и секако подив
:vozbud:
Vince u kola da mi donese nekoja ke ja izbrkam na sred avtopat po polnokj. Da mi kapne tamu neso na sedistata :)) :))

Inace na temata... ne praktikuvam, za ponataka neznam.
 
Член од
11 мај 2010
Мислења
2.952
Поени од реакции
718
јас со моите скоро 2 метра висина и скоро 150 кила тежина... невозможно е да се има секс во кола.... сум пробал и не ми успеало.. увек сме завршувале на хауба или со отворена врата.... или на тревата поред кола.... знам дека се тоа слики за манијаци ама јебига,кога пожуда тргнала нема враќање назад....
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
Не сум имал до сега, ваљда затоа што сеуште немам кола :(
Која е најудобна, а која најнеудобна кола за секс? (да знам што да купувам).
najneudobno e fikoto tesno e i nema kade da ja digas ili da ja vrtis a i poveke ce se potite oti nema klima
naujubava e ferrari F 430 kupi si ne e poveke od 300 000
ili ako ne sakas vo besna kola zemi si kombe komotno e a moze tamu i da si igraete zmurka
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
najneudobno e fikoto tesno e i nema kade da ja digas ili da ja vrtis a i poveke ce se potite oti nema klima
naujubava e ferrari F 430 kupi si ne e poveke od 300 000
ili ako ne sakas vo besna kola zemi si kombe komotno e a moze tamu i da si igraete zmurka
Е сеа за Ферари се нема толку пари :) ама и Голф 4 ке заврши работа :)

--- надополнето ---

Наивентивност .. он нека се потпре на задното седиште , ти му седни у скут , со газот завртена накај него , и легне врз неговиот стомак..нека ти ги рашири нозете and let the fun begin !!

Или истото само ќе се наведнеш напред , нека те фати за половина и enjoy ;D
Фала на советот. Инаку ја имаме пробано втората поза и баш е топ :)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
Тамче од 2,5 тони со кој носам роба од кванташки, ем назад простор, имам и душек, ќебенца, килоипол шљивка, шише оранжада (за госпоѓицата), плинско за праење кафе ем може да се поткасни по секс некое доматче или бостан зависи шо се носи во моментот.....
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Тамче од 2,5 тони со кој носам роба од кванташки, ем назад простор, имам и душек, ќебенца, килоипол шљивка, шише оранжада (за госпоѓицата), плинско за праење кафе ем може да се поткасни по секс некое доматче или бостан зависи шо се носи во моментот.....
Ако ти е за толку широко дома ќе си отидеш, што има да се мачиш во камион :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom