Секс во кола?

Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Имате/сте имале...секс во кола?
Преферирате на задно седиште или на предно?

Јас така поради мојата висина...морам на задно :zver:

Можни се две позиции... над неа...или таа да...скока:)

Ако партнерката е 150-160cm :) Може и doggy да се изведе...ама избегавам такви партнерки (плус то иам женска сеа да не се врејџаме - шо би рекле прилепчани)
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Апсолутно!

Фиат 1300, како и раните модели на Шкода (1000 МБ, 100ЛС) се закон за таква работа.
Ги пушташ седиштата, се прави спална, менувачот е „дамски” кај 1300 и удри!!! (од искуство)
Алфа 75 и БМВ 320 не се баш напред за секс, освен можеби седечки или орално, назад може да се прави нешто во Алфата, во БМВ то тешка работа, ќе се укочиш, Ксарата само еднаш пробав, ама се ме болеше после...
Инаку ќеф е ти си крстосуваш ноќно време по градот, а партнерката ти удира оралка...Закон!
 

Coca-Cola1981

uzivaj vo nepovtorliviot vkus Always CocaCola
Член од
27 јануари 2007
Мислења
417
Поени од реакции
1
eh na vremeto koa bevme mladi i zaljubeni so prvata mi ljubov i toa go pravevme ama mislam 90% na predno suvozacko sediste, posle taa vrska i drugata dolga imase i takvi momenti tek tuk po nekoj toas na zadni sedista, a so zavrsuvanje na taa vrska zavrsi i seksot vo kola, ostarevme a baska i preku barata kaznivo e ako te fatat za takva rabota pa si imas hoteli-moteli koi vrshat rabota :)
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Имаше една серија Буба...со дамски мењач...ама не како на фиатките...туку се „спаковаше” под седиште (зборувам за рачката) за да можеш да си правиш работа. Ама беше повлечено заради „морални” причини. Знаеш...50-тите...

Инаку никогаш не сум возел кола со дамски мењач. Знам дека старите Fiat 1300 или Застава 1300/1500 имаа...комшијата на времето имаше една скапана Застава 1300 со дамски мењач...

BTW има во Струмица некој 1000МБ (hiljada malih briga :) ) ?
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Не сум имал до сега, ваљда затоа што сеуште немам кола :(
Која е најудобна, а која најнеудобна кола за секс? (да знам што да купувам).
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Мерцедес (ако не си при пари) од постарите модели...
Кола со дамски мењач...(Застава 1300 ама од постарите, 1000МБ,Фиат 1300)
Некој американски модел исто со дамски мењач...
ВОЛГА! <- многу паметна идеа, а и багателни цени бараат за нив за она што добиваш

 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Од новиве коли удобна за секс...тешка работа.
Единствено, некој караван или теренец од поголемите, па спуштиш задна клупа, постелиш нешто и супер.
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Ц ц ц ц ц пак за коли муабетов го завртевме... дај бе жениве да пишат...

Имам мала кола па не е многу удобна... соба си е соба:)
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Абе каков секс у кола да неможеш како човек да завршиш работа, соба си е соба кревет, маса итн.
Него више ако се мора у кола најдобро е во некоја со 2 врати, шо се спуштаат предните седишта, така што позади се отвара доста простор, па можеш и до 4-5 пози да смениш!

Ова воедно беше и мала реклама за мојата кола, Ацид ако си заинтересиран прати ми п.п.:pos2:
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
Хммм...ај да ве видам во фиќо да го направите тоа,кој ќе го направи,алал да му е,еластичност-прва класа:pos2:А инаку...не сакам такви работи во кола,си се знае каде се прават такви работи-у подрум кај баба:pos2:
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
Definitivno kola,dobar izbor, zadni sediste mnooogu bojle, i uste da e malce povisocka kolata, za da moze curata da e on the top, extra filing:)
Ova inaku od muabeti iam cueno:)
 

HaRdToGeT

UnStOp@bbLe KiLLeR
Член од
18 септември 2005
Мислења
373
Поени од реакции
7
hm ... sigurna si deka se samo muabeti, premnogu licno zvuci hahahahahhaha
 

Kajgana Shop

На врв Bottom