LOST

Дали ви се допадна крајот на серијата?


  • Вкупно гласачи
    287

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
И додека повеќето се нервираат што нема да се дава четвртата сезона на време, Dominic Monaghan плаче во рацете на друга жена поради раскинот со Лили. Броук ап деј:6-7ми ноември :(

Извор 1
Извор 2
Извор 3
 

leo

Член од
7 февруари 2007
Мислења
271
Поени од реакции
1
PU PIzd* im Mate* gnasi zs da ne go dozavrsat filmot bas bese nainteresen edvaj ja cekav 4 sezona a ne paki drugit so doagaat ..
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
има ли нешто ново во врска со серијава многу ме интересира

ако има некој некоја информација нека ја постира

поздрав
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.176
Поени од реакции
4.133
Абе ја претераа со сезониве.Па се можеше да се реши и во 2 сезони.:tapp:
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
I'ts all about the money, Solid. Огромни пари се во игра
 

диме

When Am I ?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
806
Поени од реакции
21
4. сезона излегва февруари 2008. Сезоната 100% ќе почне да се прикажва, но во случај штрајкот на сценаристите да продолжи ќе се прикажат само досега снимените 8 епизоди. Наредните ќе продолжат есента 2008.
 
Член од
12 септември 2007
Мислења
25
Поени од реакции
0
LOST NAJDOBRA SERIJA SO POSTOI.ME NERVIRA SAMO TOA SO NEMA BAREM DVA PATI U NEDELATA.GI IMA NEKOJ GLEANO SITE SEZONI,KOLKU IMA I DALI NA KRAJ KE SE SPASAT?
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
LOST NAJDOBRA SERIJA SO POSTOI.ME NERVIRA SAMO TOA SO NEMA BAREM DVA PATI U NEDELATA.GI IMA NEKOJ GLEANO SITE SEZONI,KOLKU IMA I DALI NA KRAJ KE SE SPASAT?
на темава наназат читај ги постовите и ќе дознаеш се за серијата.

точно дека е топ јас ги имам изгледано 3 -те сезони и чекаме 4-та сезона да почне од февруари :)

позадарв :helou:
 
Член од
22 август 2006
Мислења
497
Поени од реакции
1.000
e takvi glupi rezieri ne me bendisuvaat za pari da rabotam ne.. i sho pra sea gluposti ja ushte vo prvite 3 epizodi od prva sezona prestanav da gledam vidof dek reziserite praele za vozrasni deca bez mozok vo glata i misla dek e interesno se ubo vakvo takvo ama e ko da gledam zvezdeni pateki. ako praele neka praele ko sho treba bez mn glupirancija ne e reziser toj sho nema nekakva cel na pocetok il nekakva ideja tie nemaat nekoja cel nz sho ke mu tekni to snimaat, aj ushte edna aj ushte edna 100 sezoni neka napra ko trgnale vaka vejke rezier e toj sho ke go reshi seto vo podolg period ama da si go zadrzi svojstvoto na vrvot na kulminacijata a ne ushte povisoko i povisoko takva rabota ne postoi i nema i zato ne se to to reziseri se znaj se dostignuva vrvo na dejstvo i treba da pocna rabotite da se razjasnuvaat ednino za vtor del il vtora sezona treba ushte nekoj vrv da ima na krajo ama ne vaka ko ovie...bez vrska mu e serijata
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Ej а кога почнува 4 та сезона со емитување не ми се чека поќе :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom