Тигрести дезени, анимал принтс бла, бла ...

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување

ANDZI

Fashion is my opsession
Член од
5 февруари 2007
Мислења
833
Поени од реакции
6
Аууу одвратно.Премногу ми е кич и селско.
 

Kvendolin

чупе од бурдите
Член од
24 март 2007
Мислења
1.003
Поени од реакции
75
Дај бе бидете тро потолерантни. Ако ги преферираат креаторите тогаш мора да се добри. Не бе се шалам, и јас мразам вакви дезени!
 
Член од
11 јуни 2007
Мислења
106
Поени од реакции
1
Отсекогаш ми се гаделе овие дезени, не можам да се замислам себе си во такво нешто:nenene:. Стварно ми е селско...ептен
 
Член од
9 октомври 2007
Мислења
11
Поени од реакции
0
Mislam deka animal print-ot kolku i da e vo trend nikad ne bi go stavila na sebe... mn mi e nekako... Auff bez vkus onaka...
Postuem ako e del od neciv stil... ama mene iskreno mi e mn bezveze...
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
pa i jas ne sakam mnogu i ne sum nosela niso so animal print ali ima interesni modelcinja kako primer ovie sto licno mi se dopagaat





























 

BrownEye

And so it is...
Член од
10 јули 2007
Мислења
158
Поени од реакции
0
повикот на дивината на суво - соу нат! ми се блуе..
 

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
Детали, изгледа лудница. Ташничка, каиш, алки некои. Има некои добри капутчиња и јакнички, се дур не е пренатрупано е супер. Не носам, ама ми се допаѓа како изгледа. И секако, во одредени прилики, не за на факултет.
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Animal printovite ic ic ic ne mi se dopagaat
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
Леле тоа колку ми е одвратно поготово оние што личат ко да се ептен одрани од животни...многу одвратно и невкусно
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Добро бе јас со кој памет ги извадија и тие глупости да се облекуваме во животинска кожа или имитација на неа:tapp:
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
Кич е да облечеш фустан целосно од змиска кожа или со принт од полуизумрена врста на леопард. Ама, на целосно еднобојна комбинација скроз е безболно на пример марама или ташна со animal print. По зборењево делува дека на пола девојки Тетка Биберче им е модна икона. :toe:
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
Кич е да облечеш фустан целосно од змиска кожа или со принт од полуизумрена врста на леопард. Ама, на целосно еднобојна комбинација скроз е безболно на пример марама или ташна со animal print. По зборењево делува дека на пола девојки Тетка Биберче им е модна икона. :toe:
е тоа може :)
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.120
Поени од реакции
104
Одвратно. Ја се трудам што е можно поедноставно да бидам облечена, вакви ствари не би ставила на себе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom