Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
PlayStation Network users to get 30 free days PlayStation Plus, free "entertainment content" for download following outage; some services going back online this week, PlayStation Store coming back later this month.
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
PlayStation Network users to get 30 free days PlayStation Plus, free "entertainment content" for download following outage; some services going back online this week, PlayStation Store coming back later this month.
Штета што немав време да се регистнам али барем ке можам Анчартед Мп да ја играм :P
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
It only does offline ! :pos2: Бај д веј ја свртев анчартед 2 и морам да кажам дека гејмплејот е у топ 5 гејмплеи шо имам играно у живот. Браво за Ноти дог ептен ја завршиле работата. Кент веит фор Анчартед 3 ! :vozbud:
П.С. Дрејк ликот ми е баш симпатичен =)
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
It only does offline ! :pos2: Бај д веј ја свртев анчартед 2 и морам да кажам дека гејмплејот е у топ 5 гејмплеи шо имам играно у живот. Браво за Ноти дог ептен ја завршиле работата. Кент веит фор Анчартед 3 ! :vozbud:
П.С. Дрејк ликот ми е баш симпатичен =)
До вчера ја плукаше играва, сега топ 5 гејмплеја :) Ах бе дете :)
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
До вчера ја плукаше играва, сега топ 5 гејмплеја :) Ах бе дете :)
Цццц се разбравме преку мсн =) Не ја плукав туку мислев дека е оуверхајп и дека е просечен гејмплеј со јака графика али тоа делот со гејмплејот не бев во право очигледно =)
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Јебеш МСН :)
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
МСН из д мејн конверзејшн програм фор ал д пипл Ерт и фејсбук хаха Не е филинг лице у лице да збориш со некого :kesa:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Цццц се разбравме преку мсн =) Не ја плукав туку мислев дека е оуверхајп и дека е просечен гејмплеј со јака графика али тоа делот со гејмплејот не бев во право очигледно =)
Хехех, ја бар коа ги ругав Gears и Halo...и сега кога ја имам конзолата не ми се свиѓаат. : )

Се шалам, ги имам симнато, ама чисто ради split-screen забава, сам ги имам и двете по ЕДНАШ пуштено. :)

А чекај, jailbreak имаш на твоево или?
 

sveznajko

Random nobody
Член од
17 август 2006
Мислења
522
Поени од реакции
101
It only does offline ! :pos2: Бај д веј ја свртев анчартед 2 и морам да кажам дека гејмплејот е у топ 5 гејмплеи шо имам играно у живот. Браво за Ноти дог ептен ја завршиле работата. Кент веит фор Анчартед 3 ! :vozbud:
П.С. Дрејк ликот ми е баш симпатичен =)
Здравје МП да се искалкулираме да се опраи ПСН само.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Абе lucky gayZ со PS3 од Скопје, дај да се смениме на ден-два PS3=Xbox360 (освен ако ги имате двете, ко Џокер), вие изиграјте ексклузиви за таа конзола, јас за оваа (само GoW 3 ми треба, кого лажам :)).

Ќе го чувам PS3-то ко вие Xbox-от и ко ја подфорумов шо го чувам. : )
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Хехех, ја бар коа ги ругав Gears и Halo...и сега кога ја имам конзолата не ми се свиѓаат. : )

Се шалам, ги имам симнато, ама чисто ради split-screen забава, сам ги имам и двете по ЕДНАШ пуштено. :)

А чекај, jailbreak имаш на твоево или?
Не бе џеилбрејк ... Пошо мене сониво реално ми само за ексклузиви (не сите офц) и неам причина у џеилбрејк. Плус брат ми е попален по ГТ5 и сака онлајн да игра =)
П.С. Другари и другарки , додека мислевме дека од оваа недела ПСН ке се опораи имаме нова ударна вест а тоа е дека СОЕ или Sony Online Entertainment било хакнато одамна само фациве толку биле способни да видат тоест било хакнато во времето со ПСНот. Иако СОЕ убедуваа дека кај нив нема проблем, вчера ги изгасија серверите и потврдија хак атак. За повеке инфо види - Source:http://pc.ign.com/articles/116/1165672p1.html
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Пуштија ПСН ????
Планирав вечер да одам кај татко ми бидејќи викендов нема да можам и да се изнаиграм пред да почне фудбалот :)
Taка да, штом пуштат веднаш известете ме !!

--- надополнето ---

Не бе џеилбрејк ... Пошо мене сониво реално ми само за ексклузиви (не сите офц) и неам причина у џеилбрејк. Плус брат ми е попален по ГТ5 и сака онлајн да игра =)
П.С. Другари и другарки , додека мислевме дека од оваа недела ПСН ке се опораи имаме нова ударна вест а тоа е дека СОЕ или Sony Online Entertainment било хакнато одамна само фациве толку биле способни да видат тоест било хакнато во времето со ПСНот. Иако СОЕ убедуваа дека кај нив нема проблем, вчера ги изгасија серверите и потврдија хак атак. За повеке инфо види - Source:http://pc.ign.com/articles/116/1165672p1.html
Сакав да те прашам, како ти се ФПС игрите на ПС3 (aко си играл сеуште) ? Поточно дали добро ти лежи контролерот како што ти е на xbox360 ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom