Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
пеерчиња за Инфејмоус кец или два у иднина сметајте на мене :)
а на кој начин ќе се одвива плаќањето, еден ќе плати преку картица па другите да му стаат на сметка?
Ех бате, инфејмоус веќе е наполнато со 5 души :) , а двојката сигурно не излегува на ПСН Стор. Иначе да, еден ќе купи ПСН Картици, другите ќе му дадат пари. Simple as that.
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Infamous ја зедовме, Варго те чекаме да се вратиш, ние веќе ја спуштивме :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Абе, у Будва никаде немаат Xbox360ка...:/

На 5-6 места/играчници и 2 продавници - само PS3, црно. :devil3:
Али да им ебам матер, ги имаат СИТЕ игри, освен GoW 3. GoWна.
 

MikiZulum

Tип-Топ
Член од
29 ноември 2009
Мислења
87
Поени од реакции
2
Што интернет имаш ??? Мене 2 саати ми се симнуваше ...
КабелТел 10мб/с даунлоад и со кабел врзан да е ПС3-ката со рутерот и да не играш на него поради хардот!
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Абе, у Будва никаде немаат Xbox360ка...:/

На 5-6 места/играчници и 2 продавници - само PS3, црно. :devil3:
Али да им ебам матер, ги имаат СИТЕ игри, освен GoW 3. GoWна.
Џои сега ќе ти рече, таков им е менталитетот. Знаат за ПС1 и ПС2 и не се информираат да видат што е подобро, затоа имаат само ПС3ки :)
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
КабелТел 10мб/с даунлоад и со кабел врзан да е ПС3-ката со рутерот и да не играш на него поради хардот!
Jas imam isto 10mb/s download od on net samo. Isto mi e povrzan so kabel do ruterot, edno vreme koristev wi fi ama mnogu bavno odese. A sakav i da ve prasam ima vrska na koja drzava ti registriran accountot. Dali ima vrska primer konekcijata vo igrite ke ti bide podobra ako si na bugarski a polosa ako si na americki account (jas sum na americki).
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Jas imam isto 10mb/s download od on net samo. Isto mi e povrzan so kabel do ruterot, edno vreme koristev wi fi ama mnogu bavno odese. A sakav i da ve prasam ima vrska na koja drzava ti registriran accountot. Dali ima vrska primer konekcijata vo igrite ke ti bide podobra ako si na bugarski a polosa ako si na americki account (jas sum na americki).
Мислам дека нема врска. Имам еден акаунт британски, не сум имал проблеми (со едниот или со другиот)
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Абе, у Будва никаде немаат Xbox360ка...:/

На 5-6 места/играчници и 2 продавници - само PS3, црно. :devil3:
Али да им ебам матер, ги имаат СИТЕ игри, освен GoW 3. GoWна.
Џои сега ќе ти рече, таков им е менталитетот. Знаат за ПС1 и ПС2 и не се информираат да видат што е подобро, затоа имаат само ПС3ки :)
И овде не е ништо поразлично, јас никаде не сум видел хбох 360 на излог. Едиствено во ОНЕ едбаш видов и тоа е тоа. Или го имаа тна лагер или го немаат. А додека сони може да се најде полесно. Не секој го знае Драган хахахах
 

MikiZulum

Tип-Топ
Член од
29 ноември 2009
Мислења
87
Поени од реакции
2
Jas imam isto 10mb/s download od on net samo. Isto mi e povrzan so kabel do ruterot, edno vreme koristev wi fi ama mnogu bavno odese. A sakav i da ve prasam ima vrska na koja drzava ti registriran accountot. Dali ima vrska primer konekcijata vo igrite ke ti bide podobra ako si na bugarski a polosa ako si na americki account (jas sum na americki).
Не со акаунтот нема врска али има со ОННЕТ, sorry ама спотед мене не ги бива многу е нестабилен, брзината им варира и многу се жалат од него:toe:
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Ајде бе пак да почнеме нешто да дискутираме за ПС3 ... Нема никој долго време, или по одмори сте ?? :) Сакав да ве прашам дали мислите дека вреди да се купува Мафиа 2 за ПС3 или на high ќе можам да ја играм на комјутер со GTX 280, intel i7 (незнам точно колку GHz e) i 8gb ДДР3 ... ? Е и ЕрТ одам во Охрид во недела ...
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Ајде бе пак да почнеме нешто да дискутираме за ПС3 ... Нема никој долго време, или по одмори сте ?? :) Сакав да ве прашам дали мислите дека вреди да се купува Мафиа 2 за ПС3 или на high ќе можам да ја играм на комјутер со GTX 280, intel i7 (незнам точно колку GHz e) i 8gb ДДР3 ... ? Е и ЕрТ одам во Охрид во недела ...
Е јас недела одам Турција :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom