Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Јас не реков да бираш измеѓу PS3 и X360, туку мислев ионака зимаш PS3, па место да изнакупиш 12 мултиплатформ игри оригинал, да си земеш X360 со гага игри, па да си ги имаш и двете конзоли. PS3 за ексклузиви, x360 за све остало.
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
и тоа ќе го сторам после се... Сонито ќе го користам за Анчартед,Инфејмс и слични ексклузивци, а Боксот за све останато...

Ерт, па рачунај кога ќе излезат овие body controlling consoles дека првично ќе коштаат околу 1000 јура... зависи значи таму ситуацијата како ќе биде, ако е вака ондак после 14 год. гемплеј на Сони ќе одам на Боксот.

после колку време од издавањето на 360ката го хакнаа??

иначе овој типов од идц.ком.мк по што цена ги шитка игрите, значи не оригиналите туку пиратските он сам што ги гори??
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Има чип за ова бе?
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
и тоа ќе го сторам после се... Сонито ќе го користам за Анчартед,Инфејмс и слични ексклузивци, а Боксот за све останато...

Ерт, па рачунај кога ќе излезат овие body controlling consoles дека првично ќе коштаат околу 1000 јура... зависи значи таму ситуацијата како ќе биде, ако е вака ондак после 14 год. гемплеј на Сони ќе одам на Боксот.

после колку време од издавањето на 360ката го хакнаа??

иначе овој типов од идц.ком.мк по што цена ги шитка игрите, значи не оригиналите туку пиратските он сам што ги гори??
Мислам 200 денари е игра.
 

Vargo _online

プレイステーション3
Член од
1 мај 2010
Мислења
490
Поени од реакции
59

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Фала за информацијата Ert ....си направив нарачна..:D
Np, дај сега репутација :). Иначе, да знаеш, ќе земат пари од кредитната тогаш кога ќе ти ја пуштат играта, а не сега. :)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Да не шитка некој USB кабелче за полнење на контролерите? Или да даде на заем да ги наполнам? Или да знае кај можам да купам? :)
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Да не шитка некој USB кабелче за полнење на контролерите? Или да даде на заем да ги наполнам? Или да знае кај можам да купам? :)
Да не имаш Canon PowerShot? Исто кабелче користат (Канонот за да ги префрлаш сликите :) ).
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Абе што малер ќе бев, 3 различни USB mini кабелчиња пробав - ни едно не фаќа :)

И како да го исклучам аналогот, да играм на стрелките? :)
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Абе што малер ќе бев, 3 различни USB mini кабелчиња пробав - ни едно не фаќа :)

И како да го исклучам аналогот, да играм на стрелките? :)
Аман бе -.-. Прашање: Како успеа да го земеш ПС3то без кабелче за полнење? :)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Аман бе -.-. Прашање: Како успеа да го земеш ПС3то без кабелче за полнење? :)
Ми го даде синоќа другар кој сабајлево одлета за Рим. И ми го дал без кабелче, a при крај се батерииве :)
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Ми го даде синоќа другар кој сабајлево одлета за Рим. И ми го дал без кабелче, a при крај се батерииве :)
Хммм.... барај роднина со PowerShot ; не знам што да ти речам :). Иначе каблите што ги проба, одговараат на контролерот и не се полни или? Пробај поврзи го на PC (може и преку ПЦ да се полни, само треба да е уклучен , треба струја ;) )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom