Фан клуб: Работнички

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
omrazata REST OF MACEDONIA-skopje postoela i ke postoi ponatamu oti vie ste arogantni pickici

3, 2, 1, TISINA

LOZARI U SABOTA VE POSERAA
Точно...како што ве посраа вас два пати и исто како што ние ве посравме претходната сабота...ти текнува на муабетот? Добро ти го доловив моментот? а? а? А?
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.589
Поени од реакции
48.387
omrazata REST OF MACEDONIA-skopje postoela i ke postoi ponatamu oti vie ste arogantni pickici

3, 2, 1, TISINA

LOZARI U SABOTA VE POSERAA
:bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot::bilokojzbot:
ауууу не ми се верува што читам Mr.Опинсон направил комбинација од 'тишина'---'3.21.ауууу' и сега мава по иноваторите со тоа:bilokojzbot::bilokojzbot:.
Ако за тебе сме арогантни па и пичкици зашто кога дојдовме не превзема нешто во врска со тоа ако еве ти не се пичка, мене а и секој друг кога некој ке ме изнервира реагирам а ти ништо...:toe::toe:
Тие емоции омраза и огорченост ке ти се таложат и понатака и ако не превземеш нешто и на крај ке се самоубиеш..
Затоа еве другарски и за твое добро нареден пат нападни слободно пошто ете знаеш дека сум пичка и реши ја емотивната растроеност:bilokojzbor;
 
Член од
9 август 2007
Мислења
105
Поени од реакции
4
И дали и ФЕРШПЕД Р. се подготвени да му ги испукаме коските во последното коло од 1 виот дел на сезоната. на 19 Декември :tapp:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.589
Поени од реакции
48.387
И дали и ФЕРШПЕД Р. се подготвени да му ги испукаме коските во последното коло од 1 виот дел на сезоната. на 19 Декември :tapp:
Да ми кажаа подоготвени се ајде сега turn off компјутеро и иди легни да спиеш:bilokojzbor;
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
sonuvajte slatko do idniot duel

a inaku KK STRUMICA minatogodisen sampion, i ovaa godina siguren ucesnik vo polufinaleto od play of

a vasata institucija kade e?- kaj nas vo STRUMICA se veli vaka

lani za malko, ovaa godina poretko

no ne gubete nadez slednata sezona poveke sreka
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
lani za malko, ovaa godina poretko
Кај вас од ретко поретко беше, од запек почна, па отиде се до тенкосеритис т.н пролив. кај вас не да беше ретко, у п.м ретко беше, од 16 екипи струмица што имала во прва лига, од 15 сезони 5 немаше прволигаш...а нашата институција што правеше тогаш? Ауууу да бе, тогаш газеше во Европа
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
a be mzt e celo postoenje aj da kazam vo ramkite na prosekot, dodeka nie sme kratki, ama vecno ke traeme zapisani kako SAMPIONI 2006/07

kako sto kaza prethodno nekoj

MINATOTO (vie) e ZA SONUVACITE, SEGASNOSTA E ZA OSVOJUVACITE
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Sega ako FERSSPED RABOTNI4KI GO POBEDI NA FENI a STRUMICA GO POBEDI NA KARPOS SOKOLI STRUMICA E ESENSKI SAMPION !!! :smir:
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Sega ako FERSSPED RABOTNI4KI GO POBEDI NA FENI a STRUMICA GO POBEDI NA KARPOS SOKOLI STRUMICA E ESENSKI
SAMPION !!! :smir:
pa dobro strumica....ova pobeda se znae...nema vrska koj ke e esenski sampion....i navivam ni za feni ni za fersped..koj e podobar neka pobedi...pozz
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
LELELELELE KAKO CE GI Is4UKAME FERSPED U FTORNIK KAKO TAPAN :D:D
Boze prosti mu , ne e ok kriv sto e nepsimen. FTORNIK BE LELE . Pa posle zavrsuvanjeto na zabaviste bev popismen od nivoto na pismenost sto ja imas vo momentot. Inace Rabotnicki poleka no sigurno vlaga vo pobednicki ritam , samo toa drvoto Zivcevik poditno da si odi.
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Boze prosti mu , ne e ok kriv sto e nepsimen. FTORNIK BE LELE . Pa posle zavrsuvanjeto na zabaviste bev popismen od nivoto na pismenost sto ja imas vo momentot. Inace Rabotnicki poleka no sigurno vlaga vo pobednicki ritam , samo toa drvoto Zivcevik poditno da si odi.
Гледам и ти си избегал од пар часови по македонски, а..?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom