Фан клуб: Работнички

Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Znaci kolku se nepismeni ova lozarite , Kaj bea komitite :tapp: kakov zelkar si ti . Kako prvo City Park Boys e navivackata grupa na rabotnicki , kako vtoro sme u bojkot( t.e od kaj po gjavolite ke znaes ti sto e bojkot aj ke probam da se spustam na tvoeto umstveno nivo da ti objasnam , Upravata bea losi , ne lazea i nie sme im luti i ne navivame( uspea da razberes?)
I uste edno prasanje kaj bevte vie lani , koga Feni gubese po 160 razlika ? Ili togas ne vi bese interesno? Inace ja gledav utakmicata na TV ova lozarite koga peat isto kako ja Zajdi jasno sonce koga ja pejam ( ckripenje)
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
Znaci kolku se nepismeni ova lozarite , Kaj bea komitite :tapp: kakov zelkar si ti . Kako prvo City Park Boys e navivackata grupa na rabotnicki , kako vtoro sme u bojkot( t.e od kaj po gjavolite ke znaes ti sto e bojkot aj ke probam da se spustam na tvoeto umstveno nivo da ti objasnam , Upravata bea losi , ne lazea i nie sme im luti i ne navivame( uspea da razberes?)
I uste edno prasanje kaj bevte vie lani , koga Feni gubese po 160 razlika ? Ili togas ne vi bese interesno? Inace ja gledav utakmicata na TV ova lozarite koga peat isto kako ja Zajdi jasno sonce koga ja pejam ( ckripenje)[/qu
HAHAHAHAHHHAHA ZAJDI ZAJDI JASNO SOONCEEEEE!!!:pos2: :pos2: :pos2: kako si me nasmeal.I stvarno,kaj bevte lani koga gubevte od koj stignete!?!?!?!?

Iako izgubivme mi se sviga toa sto imavme dobra igra.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.345
Толку го зборувате Кољо, а не ви текнува именден да му честитате на човекот!
Ај Кољо нека ти е вечно името!
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
pa ne zasluzil ne ne vikna na slava (jes da ne se kani). ustvari ne moze sea jade ban:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom