Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Член од
12 март 2024
Мислења
400
Поени од реакции
541
Кај Дарја љубовта се мери у сантиметри...
Ти измери колку сантима има од твоја појдовна точка до крајот на земјата.
Автоматски споено мислење:

И Дарја заслужува љубов ;)
Дарја е огин и пламен за еврејскава даска
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.227
Поени од реакции
37.771
Бидејќи е сезона на избори, море или планина... не е битно. Едина Муса (СДС) насекаде
Прегледај го приврзокот 411146
Прегледај го приврзокот 411147

Нели играше оваа кошарка едно време, или сум ја помешал? Се сеќавам на една слична плава женска со вакво чкљ име, играа куп во Струмица, каква прдара макнеше у едни тесни шорцеви.:drk::drk:

Фацата не ја памтам али физиономија и е скоро иста.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.437
Поени од реакции
7.819
Нели играше оваа кошарка едно време, или сум ја помешал? Се сеќавам на една слична плава женска со вакво чкљ име, играа куп во Струмица, каква прдара макнеше у едни тесни шорцеви.:drk::drk:

Фацата не ја памтам али физиономија и е скоро иста.
Најверојатно нејзе ја имаш гледано, и уште игра кошарка ;)
 
Член од
17 декември 2019
Мислења
2.193
Поени од реакции
3.798
Ja gledav Edina Musa zaedno so sestra ì uste vo skolskite denovi (sredno).. Epten debela bese togas Edina.. i togas igrase centar, sestra i playmaker posto normalno poniska..
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.437
Поени од реакции
7.819
Јас дознав за Едина на еден 3х3 турнир на плоштад пред неколку години каде што не се сеќавам како заврши резултатски, само памтам дека беше најубава на целиот турнир.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
10.105
Поени од реакции
24.976
Јас дознав за Едина на еден 3х3 турнир на плоштад пред неколку години каде што не се сеќавам како заврши резултатски, само памтам дека беше најубава на целиот турнир.
Гзотрес си се изнагледал.
Исто и ја ниеден резулатат не паматам од утакмиците што сум ги изгледал одбојка - жени.
 
Член од
14 декември 2021
Мислења
766
Поени од реакции
2.979

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.324
Поени од реакции
86.417
Ало брат ми полека и јас имам некои критериуми, ама кога веќе ме спомна да си кажам и јас кого милувам од познатите фаци

Catherine Bell
Твојов критериум, се што е под 55 години е педофилија :kafence: :LOL:
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.588
Поени од реакции
38.644
Ало брат ми полека и јас имам некои критериуми, ама кога веќе ме спомна да си кажам и јас кого милувам од познатите фаци
Catherine Bell
Вера Мештеровиќ ќе ти се налути, а таман почнавте да си го имате на ти го дај ми го. :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom