Нови мислења на профил

Pozdrav druze. Ja sam cekam potpis od Oktrobra prosle godine, inace sam 21***/2019. Aplicirao sam sa papirima preko pra babe. Da li imas neki podatak za nas iz 2019? Unapre hvala
D
Deko15
I ja tako preko pra dede iz makedonije, ali srpski pasos imam,tako da informacija mi idemo na dodatu proveru, a sa makedonskim pasosima, dobili su jos prosle godine
Pozdrav drugar sakam mislenje imam 22 meseci dete pred 2 meseci mu zedov krv prv pat bese bolen temperatura kaslica zabelzav trombiciti 189 . Posle dve nedela pak nova krvna slika opadnati 179 dali e mozno od virus da se opadnati poradi tvoe iskustvo so tvojata kerkickq
https://snaptubeapk.me/
SnapTube APK is a popular video downloader app for Android devices. It allows users to download videos from various platforms like YouTube, Facebook, Instagram, and more Download Videos in Multiple Resolutions: SnapTube APK allows users to choose the quality of the video they want to download.
Ф
Чичко Анчо ќе пишам тука .

Многу ми е драго шо си уште активен на форумов. Се надевам повеќе пишувања од тебе/постови:D:LOL::):love:
На врв Bottom