Сакам да знам!

Член од
20 февруари 2021
Мислења
62
Поени од реакции
28
Можеш целта на токенот е да избегнеш шалтер така што плаќај каде сакаш кому сакаш додека имаш пари на сметка се може.
Znaesh li kako se raboti mtokenot? Vnesuvam sumata za plakanje i mi dava nekoj kod, kade se vnesuva toj kod. Komercijalnava banka za pomosh stavile link od aplikacijata na playstore, nigde nema detalen vodich za mtokenot.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.584
Поени од реакции
20.387
@Bafra
Што ти значи никнејм?

Мене ме асоцира на некое митско суштестфо, нешто као измеѓу Бафомет и Амон Ра.

:icon_mrgr:
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.584
Поени од реакции
20.387
@парва
што значи овој ник нејм конкретно? :cautious:
Парва, скратено од Парвати. Мој прф ник туја, ама сфи ме викасфа Парва, па викам што кур, ке га смену у Парва.
Парвати ми е омилена божица, мајка богиња, деви ма, Гаури или Ума, жена на лорд олмајти Шива, д кријетр енд дистројер, што би кажаја бафра,почетак и крај на едн циклус на самсару, одново раѓање, сфе док не постигнеш нирвану.
Парвати е божица на сфе најубаво, силу, моќ, љубаф, убавина, мајчинстфо, хармонија.

Парвати рекордс е мој омилен лабел, псај дискографска куќа за правење на форест груви музику.
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.930
Поени од реакции
7.315
@Bafra
Што ти значи никнејм?

Мене ме асоцира на некое митско суштестфо, нешто као измеѓу Бафомет и Амон Ра.

:icon_mrgr:
Нема никаква поврзаност со ништо од тоа што имаш читано. Не сум до толку креативен ко тебе :icon_mrgr:
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.413
Поени од реакции
2.390
Некој да пушти стреаминг од VH1 classic?
Или MTVclassic.
Каде може во живо да ги гледам?
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.258
Поени од реакции
6.699
Некој да пушти стреаминг од VH1 classic?
Или MTVclassic.
Каде може во живо да ги гледам?
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.413
Поени од реакции
2.390
Сигурно не се наплаќа? Знаеш во Германија колку скапо е ако симнуваш филмови со торент.
 

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.655
Поени од реакции
6.110
Парва, скратено од Парвати. Мој прф ник туја, ама сфи ме викасфа Парва, па викам што кур, ке га смену у Парва.
Парвати ми е омилена божица, мајка богиња, деви ма, Гаури или Ума, жена на лорд олмајти Шива, д кријетр енд дистројер, што би кажаја бафра,почетак и крај на едн циклус на самсару, одново раѓање, сфе док не постигнеш нирвану.
Парвати е божица на сфе најубаво, силу, моќ, љубаф, убавина, мајчинстфо, хармонија.

Парвати рекордс е мој омилен лабел, псај дискографска куќа за правење на форест груви музику.
Сакам да знам дали само влечиш ромски корени или си онака аплата оригинал џуптин?
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.258
Поени од реакции
6.699
Сигурно не се наплаќа? Знаеш во Германија колку скапо е ако симнуваш филмови со торент.
Abe zemi si Amazon Fire i gledaj.
A gledanje so torennt mozhi da ti izlezi i poskapo od shto mislish!
Ako ne mi veruvaj prashaj kaj Kripo ;)

Probaj prashaj go мкд владе mozhi ima nekoja ideja. ( Talentiran e deckoto)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom