Xbox360 гејмери

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.371
Поени од реакции
4.903
decki naprajv nov profil ExpertJester003. addnete me i ve cekam na fifa11 ili nekoja druga igra, :)
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
добро дали некој е имал проблем со F1 2010 ?

на пример xbox-от да вели дека DVD-то е изгребано или не е чисто...едноставно да неке да го прочита....

еве овој торент го симнав abgx вели дека е RF

F1.2010.XBOX360-COMPLEX


ми иди да го треснам од земја (што пари потрошив за DVD DL само еден господ знае)
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
добро дали некој е имал проблем со F1 2010 ?

на пример xbox-от да вели дека DVD-то е изгребано или не е чисто...едноставно да неке да го прочита....

еве овој торент го симнав abgx вели дека е RF

F1.2010.XBOX360-COMPLEX


ми иди да го треснам од земја (што пари потрошив за DVD DL само еден господ знае)
Нема проблем, јас ја играм. Лошо ти е снимено или е изгребано / исфлекано. Земи салфетка некоја нежна или памук, стави ракија и врти во кругови по дискот. Јас така имам оправено многу дискови :)) ако и тоа нејќе - пресними ја :/

--- надополнето ---

Можно е и читачот да не ти чита таков вид на дискови, имаш ли на ист таков диск снимено друга игра? И дали си ја режал со истиот режач? Мене некад режачот знае да ме заебава :/
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
Нема проблем, јас ја играм. Лошо ти е снимено или е изгребано / исфлекано. Земи салфетка некоја нежна или памук, стави ракија и врти во кругови по дискот. Јас така имам оправено многу дискови :)) ако и тоа нејќе - пресними ја :/

--- надополнето ---

Можно е и читачот да не ти чита таков вид на дискови, имаш ли на ист таков диск снимено друга игра? И дали си ја режал со истиот режач? Мене некад режачот знае да ме заебава :/
Користам Verbatim и со овој режач имам снимено преку 40 игри и не сум имал проблем освен со COD WAW, Мafia 2 и сега со оваа

--- надополнето ---

сега видов што е проблемот DVD-R DL така е кога не гледаш какви DVD земаш...а јас се чудам зошто ми вика disk unrecognized
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Опааа викингшки мотиви ми се свига тоа , уште добра графика од Крајтек и ке биде се во ред =)
Колку добро изгледаат, а правени се пред 2 години. Само можеме да замислиме колку добро изгледаат сега!!! Едно е сигурно, ќе биде најубавата игра (графички) 10000000%
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
А адаптери се продаваат негде за постарите модели?
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
А адаптери се продаваат негде за постарите модели?
Ако го купиш кинект само си има кабли се во него, ако земиш заедно слим со кинект кабел за стар хбох нема.
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Ако го купиш кинект само си има кабли се во него, ако земиш заедно слим со кинект кабел за стар хбох нема.
па да де само кинект мислев, ама мене ми рекоа дека уште не се пуштени во продажба адаптери за постарите модели
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Кој сака покана за Bitgamer?

Има се живо и диво од Xbox360 игри таму. : )

Една е за Casper, а имам и уште една. Пишете.

П.с. Каспер, одблокирај ме на мсн ако си ме блокирал или прати ПП на кој мејл да ти пратам invite :D

--- надополнето ---

Кој сака покана за Bitgamer?

Има се живо и диво од Xbox360 игри таму. : )

Една е за Casper, а имам и уште една. Пишете.

П.с. Каспер, одблокирај ме на мсн ако си ме блокирал или прати ПП на кој мејл да ти пратам invite :D
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
па да де само кинект мислев, ама мене ми рекоа дека уште не се пуштени во продажба адаптери за постарите модели
Не не си има во пакетот.

Него излегоа уште слики од kingdoms

 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Кој сака покана за Bitgamer?

Има се живо и диво од Xbox360 игри таму. : )

Една е за Casper, а имам и уште една. Пишете.

П.с. Каспер, одблокирај ме на мсн ако си ме блокирал или прати ПП на кој мејл да ти пратам invite :D

--- надополнето ---

Кој сака покана за Bitgamer?

Има се живо и диво од Xbox360 игри таму. : )

Една е за Casper, а имам и уште една. Пишете.

П.с. Каспер, одблокирај ме на мсн ако си ме блокирал или прати ПП на кој мејл да ти пратам invite :D
Како прашуваш јавно ваква работа!
Само ако не си го чувал! : )))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom