Xbox360 гејмери

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
Тоа е одлично, нема да ја играме.

Битно најавија дека ќе има продолжение 2012 :pos:
Епа они кажаа дека ќе има 3 дела од играта, ова последниве два дела се само продолженија на вториот. Што значи очекувано беше во 2012 да има уште една, само не се знае дали ќе биде третиот дел или пак некое продолжение на вториов дел
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.548
Поени од реакции
3.845
луѓе имам проблем.. мојот xbox е стар од јуни прошлата година али сега ми се појави некој проблем Е79 а после неколку обиди за рестарт и RROD.. Кажете што да направам да го поправам и ако некој има Xbox Live Нека ме адне на гејмертаг WickedMorgan .. Кој знае нека помогне ве молам.. :(
 
Член од
13 јули 2009
Мислења
534
Поени од реакции
243
луѓе имам проблем.. мојот xbox е стар од јуни прошлата година али сега ми се појави некој проблем Е79 а после неколку обиди за рестарт и RROD.. Кажете што да направам да го поправам и ако некој има Xbox Live Нека ме адне на гејмертаг WickedMorgan .. Кој знае нека помогне ве молам.. :(
Nema servis za RROD, osven ako ne si go popravis sam.

Mojot xbox go imase istiot problem i go popraviv na istiot nacin kako na videoto i raboti veke dve i pol godini.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Форза 4 кое двд да го спуштам за да повозам малце, не сакам да инсталирам мапи и коли. Онака само да им правам лиги на другариве :)

Dvd1 или dvd 2?
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Го гледав ревјуто на игн за форза 4 и сум се помочал од смеење некаде на средина вика следно

- Ова не игра каде што имате коли само од една земја, ова не е игра каде што има 180 нисани, и само 12 ферари. :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.548
Поени од реакции
3.845
Nema servis za RROD, osven ako ne si go popravis sam.

Mojot xbox go imase istiot problem i go popraviv na istiot nacin kako na videoto i raboti veke dve i pol godini.
мене некако прекомплицирано ми изгледа ако има некој полесен начин и дали ти ова го следеше стриткно дека сепак ја сум едно 16 годишно момче без многу техничка култура.. :cool:
 
Член од
31 октомври 2011
Мислења
85
Поени од реакции
22
Да не знае некој како се отклучуваат arcade игрите за иксбокс некој програм да не има или така нешто?
 
Член од
13 јули 2009
Мислења
534
Поени од реакции
243
мене некако прекомплицирано ми изгледа ако има некој полесен начин и дали ти ова го следеше стриткно дека сепак ја сум едно 16 годишно момче без многу техничка култура.. :cool:
Na youtube ima mnogu videa za toa kako da se popravi xbox 360 so RROD. Jas go sledev spomnatoto video bidejki spored nego i na istiot nacin go popraviv mojot xbox. Ne e mnogu komplicirano samo treba da odvois eden saat i da imas zelba malku da porabotis. Ako ne kupi si nov xbox.
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
мене некако прекомплицирано ми изгледа ако има некој полесен начин и дали ти ова го следеше стриткно дека сепак ја сум едно 16 годишно момче без многу техничка култура.. :cool:
Е па јебга изгледа комплицирано ама пробај, што те кошта :)
 
Член од
26 ноември 2009
Мислења
89
Поени од реакции
4
мене некако прекомплицирано ми изгледа ако има некој полесен начин и дали ти ова го следеше стриткно дека сепак ја сум едно 16 годишно момче без многу техничка култура.. :cool:
ич да не се плашиш од ова не е ич сложено пробај како што го видов видеото му смена паста на чипојте и му кладе поголем кулер. јас би го пробал ова.пред 1 година на пазар3 имаше хбох за 3000 ден со ррод си викав да го купам ама како имам слушнато не се прават баш сите некои за трајно се оштетуваат со ррод
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.663
Поени од реакции
213
Se sreduva RROD ne e problem da se sredi samo kaj nas neznam dali gi pravat ako se naprai reball na cipot nikogas vekje nema da se sluci RROD
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.548
Поени од реакции
3.845
Нема проблем ја ќе пробам само сакав да видам дали има некој друг начин попрост што би работел и што би можел да го направам дека немам намера ни пари да купам втор xbox за 1 година...
 
Член од
9 октомври 2010
Мислења
8
Поени од реакции
1
Нема проблем ја ќе пробам само сакав да видам дали има некој друг начин попрост што би работел и што би можел да го направам дека немам намера ни пари да купам втор xbox за 1 година...
Матеј многу играш јебига :) абе однеси го кај Драган прашај го шо може да се напраи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom