Xbox360 гејмери

Член од
27 октомври 2011
Мислења
126
Поени од реакции
33
x360usb ne tie moralno ama sondata ili toa sto go vikaat ck3probe ti e moralno za da go procitas klucot i na prasanjeto dali e vozmozno da go napravis sam, mojot odgovor bi bil mozes ali e rizicen poteg baska ti trebaat posebni tipovi na sata kontroleri za da go detektiraat drajvot
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076

Почнувам да ја играм па да споделам трејлер и да ве потсетам да ја пробате.

Него да не ги има некаде dlc-ата по торенти? И дали има шанси да се играат некако а да не сум онлајн :)
 
Член од
31 октомври 2011
Мислења
85
Поени од реакции
22
Здраво ако може некој да ми каже како се добиваат овие Microsoft Points за xbox 360, оти сакам да downloadiram некој работи од xbox live, но не сум во можност затоа што имам 0 поени,па некој да не знае како се добиваат бесплатно нормално?:)
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.410
Поени од реакции
5.352
Dobar trailer...Do pola i ja svativ nekako ali poslednata tretina od prikaznata total mindfuck...
Kako i da e....Ekstra igra
Treba da odigra i Heavy Rain pa da sporedam kvaliteten story telling :P
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Здраво ако може некој да ми каже како се добиваат овие Microsoft Points за xbox 360, оти сакам да downloadiram некој работи од xbox live, но не сум во можност затоа што имам 0 поени,па некој да не знае како се добиваат бесплатно нормално?:)
Се купуваат, не се добиваат :)
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Casper дали ти имаш купено поени и ако имаш дали можеш да ми објасниш како оди таа постапка?
Незнам точно, кај Драган има такво за цела година па види. Мислам дека е тоа - тоа. Лично немам купено никад
 
Член од
31 октомври 2011
Мислења
85
Поени од реакции
22
Незнам точно, кај Драган има такво за цела година па види. Мислам дека е тоа - тоа. Лично немам купено никад
Не не тоа кај Драган е gold membership card за да можеш да играш online но ова е друго,ова се microsoft поени кои ти се потребни за да можеш да downloadiras dlc за некоја игра или видео за истата игра на пример како ја правеле играта и тн..,ама очигледно се плаќа за тоа.
 
Член од
26 ноември 2009
Мислења
89
Поени од реакции
4

Почнувам да ја играм па да споделам трејлер и да ве потсетам да ја пробате.

Него да не ги има некаде dlc-ата по торенти? И дали има шанси да се играат некако а да не сум онлајн :)
џои 10 пати ја имам свртено и уште толку пати ке ја свртам многу е јака а прашањево ми е даима некоја најава за фтор дел? одвај чекам!
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Не не тоа кај Драган е gold membership card за да можеш да играш online но ова е друго,ова се microsoft поени кои ти се потребни за да можеш да downloadiras dlc за некоја игра или видео за истата игра на пример како ја правеле играта и тн..,ама очигледно се плаќа за тоа.
Како не пиша 3 дена порано, јас бев во Грчка и ќе ти земев од таму што сакаше, се шиткаат Microsoft Points. :/

Вака можеш да си купиш од sendit.com или zavvi.com.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
џои 10 пати ја имам свртено и уште толку пати ке ја свртам многу е јака а прашањево ми е даима некоја најава за фтор дел? одвај чекам!
Играва е најуникатна, нема нешто вакво на пазаров дефинитивно. Вториот дел почнале да го прават, но за новиот хбох.
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
А бе што е тоа 0800 фолдерот кај сите нови игри? Има имиџ фајл и тој другиот за режење и ова 0800. За што е?
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Dobar trailer...Do pola i ja svativ nekako ali poslednata tretina od prikaznata total mindfuck...
Kako i da e....Ekstra igra
Treba da odigra i Heavy Rain pa da sporedam kvaliteten story telling :P
Одма ќе ти кажам, Алан Вејк е победник и во двете работи. Подобар континуитет на приказната и подобра приказна overall... Heavy Rain имаше добар експериментален storytelling, но имаше plot holes кои го рушеа “филмот“. Иначе ги имам играно и двете, не зборам на памет.
--- надополнето: Nov 1, 2011 5:44 PM ---
Casper дали ти имаш купено поени и ако имаш дали можеш да ми објасниш како оди таа постапка?
Како што ти кажа Мац, можеш да ги купиш на Zavvi.com или Sendit.com како форма на картичка, каде што го вметнуваш кодот од картичката во Redeem Code, или па како мене да си идеш на акаунтот и преку кредитна да си ставаш колку поени сакаш.
--- надополнето: Nov 1, 2011 5:45 PM ---
Играва е најуникатна, нема нешто вакво на пазаров дефинитивно. Вториот дел почнале да го прават, но за новиот хбох.
Тоа беа само гласини. Ништо не е потврдено, а слушнав по страниве дека можно е да излегува следната година на 360 офц...
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Skyrim излезе по торенти, така да навелете ако сте за тоа =)
 
Член од
9 октомври 2010
Мислења
8
Поени од реакции
1
Да не ја напраи некој Battlefield 3 за на multiplayer?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom