WoW злато гејмкарти и слично

  • Креатор на темата Blacks
  • Време на започнување
B

Blacks

Гостин
Game Card за голд - Каде?

Ima li nekoj so kupuva Game Cards so gold ... ?? Na mene mi nudese eden Kinez za 6500 gold no nekako skapo mi se vide ...

Spread the word :D
 

energichen

EOTL
Член од
19 септември 2007
Мислења
519
Поени од реакции
75
јас за сценарио знам дека има а за во Македонија карти да купиш е невозможно единствено во странство
 
B

Blacks

Гостин
Pravam muabet za karticki za 2 mesecna pretplata.. Vo Jugoton mislam deka se 2000 denari no jas sakam da kupujem so gold pa taka da ... :P
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Сигурен си дека има такви со голд?
 
B

Blacks

Гостин
Znam edno tipce so kupuva GAme Cards za 2000 gold ... No toj e na skullcrusher a jas sum na kazzak..
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Nevermind горниот пост. Мислев да купаш game card и голд да имаш на неа, а не со голд да ја купаш.

За тоа, најверојатно некои блиски што имаш.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
1.Седи у гилд 3+Години
2.Прашај некој *френд* од гилд за гц за голд =)
3.Профит.

=)
 
Член од
13 септември 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
Luge ako sakate GC za gold dojdete samo na Zenedar tuka se 80% Arapi i imaat pari u PM mozes da najdes GC za samo 600golda...
Provereno:D:D:D
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
111
Поени од реакции
14
Ima li nekoj so kupuva Game Cards so gold ... ?? Na mene mi nudese eden Kinez za 6500 gold no nekako skapo mi se vide ...

Spread the word :D
јас зедов game card 2 месеци за 3200 голд барем за голд е лесно сега ако сакаш само пиши ке завршиме работа:coffee:
 
Член од
24 ноември 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
:vozbud:
Znam edno tipce so kupuva GAme Cards za 2000 gold ... No toj e na skullcrusher a jas sum na kazzak..
Јас играм на Skullcrusher па може ли да ми кажеш кој е другар ти или кој трејда голд за ГК зосто сум у фрка
 
Член од
25 јануари 2009
Мислења
8
Поени од реакции
0
Abe ima mnogu luge sto kupuvaat na Skullcrusher gi ima mnogu ... baraj tie faci sto se od UAE ... oni se mn bogati i kupuvaat kako ludi...samo moras da si najdes stabilen coek za da imas doverba ;) inache moze da te skamnat a cenata ide okolu 1500-1600 gold of Card! :)
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Дај бе кажете кај да се земе GC за голд? Имам 41000 на Tarren Mill EU. Ај ако знае некој нека пише на пп, ќе се договориме.
 
B

Blacks

Гостин
Даај бе некое голдче да си купам Ring of Kirin Tor?:pipi:
За тие пари тој прстен не вреди. А иначе вреди за курчење низ Даларан демек имаш повеке голд на располагање ( барем за тие шо ке ти дадат инспект :) ) ...
Јас лично порадо би го дал тој голд за Слонот од Сонс оф Ходир и со другарите ке се возиме низ маало :) )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom